За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Тема дня

Одещині — 91 рік

№17—18 (11257—11258) // 02 марта 2023 г.

Шановні земляки! Мешканці Одещини!

27 лютого Одеська область відзначила день свого утворення. Це найбільший за територією регіон України з багатою історією, дивовижною природою та глибинними культурними традиціями.

Так сталося, що цей визначний день нашої історії, 91-у річницю, ми зустрічаємо вже вдруге в умовах війни.

З перших днів повномасштабного вторгнення Одеська область зазнала численних ворожих ракетних обстрілів. Ми відчули на собі усі жахи війни — розруху, горе та сльози. На превеликий жаль, ми маємо і втрати. Низько схиляю голову перед світлою пам’яттю усіх полеглих за Україну, синів та доньок Одещини, хоробрих Захисників!

Головним багатством нашої області є люди — щирі, працелюбні, талановиті та патріотичні. Віддаю шану тим, хто творив історію Одеської області, дякую людям, які розбудовують нині наш край. Бо сьогодні дуже важливо не втратити той потужний потенціал, який був створений та розвинутий багатьма поколіннями, і в умовах війни захистити і зберегти рідну землю!

У нас багато амбітних планів та проєктів, і ми готові до їх реалізації одразу після нашої перемоги над російськими окупантами.

У цей день хочу ще раз подякувати усім за патріотизм, витримку, гідну і незламну позицію! Миру нашій прекрасній і незрівняній Одещині! Нехай і надалі процвітає наша область, а ми всі разом будемо робити все можливе та необхідне для розвитку нашого краю! З Днем народження, Одещина!

Максим Марченко. Начальник Одеської обласної військової адміністрації.

* * *

Щиро вітаю жителів Одещини!

Початок повномасштабної війни ще минулого року скасував наші плани щодо святкових заходів. Саме тому хочеться особливо підкреслити цю дату.

Ми живемо у великому різнобарвному регіоні, який має славетну історію та значний потенціал у багатьох сферах. Багато національностей живуть тут у мирі і злагоді та створюють особливий колорит. Нам є чим пишатися за будь-яких умов!

Одещина — це потужні порти, аграрний простір, культурний спадок, розвинений туризм і не тільки. Наш край — це магніт. Розраховую, що після перемоги він заново відкриється для туристів та інвесторів з усього цивілізованого світу. Стане ще більш цікавим та привабливим.

Протягом року війни жителі нашої області чітко декларували, що Одещина — це Україна.

Для мене велика честь бути головою обласної ради на Одещині та працювати на користь її людей, які мають таку громадянську позицію і волю до перемоги.

Щиро вітаю жителів Одещини, всіх тих, хто працює над її розвитком і добробутом, тих, хто захищає її, з цією визначною датою! Бажаю всім нам перш за все перемоги і повернення до мирного життя, відбудови та зростання. Хай у кожному домі панує злагода і достаток.

Попереду — не менш славетні часи. Я впевнений, що після перемоги України на Одеську область чекає новий виток розвитку — як потужного європейського регіону.

Віримо у найкраще. Залишаймося сильними і незламними. Переможемо — все буде Україна!

Григорій Діденко. Голова Одеської обласної ради.

* * *

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас з нашим спільним святом!

Свій 91-й рік Одещина, як і усі регіони України, зустріла під звуки вибухів та сирен. За рік жорстокої війни, розв’язаної рф, громади області багато разів були атаковані ворогом, який і зараз не полишив намірів окупувати нашу землю. Але завдяки Збройним Силам України, консолідації і мужності суспільства наш регіон перетворився в неприступну фортецю.

Ми разом тримаємо міцний тил, відповідаємо на щоденні економічні, енергетичні, гуманітарні виклики, подолання яких потребує чітких оперативних рішень.

Сьогодні ми адресуємо нашому краю слова привітання. І решту часу віддаємо належне Одещині своїми справами, трудом, своєю відданістю.

Родюча земля, яка дарує нам рясні врожаї, море, багата мультикультурна спадщина, духовність, працьовиті і мужні люди — це все і є безцінне багатство Одещини і всієї України.

Наше завдання — перемогти і зберегти його. І ми переможемо! Зі святом! Слава Україні!

Юрій Крук. Голова Одеської районної військової адміністрації.

* * *

Шановні земляки, дорогі друзі!

27 лютого Одеська область відзначила 91 рік від дня утворення. Сьогодні відкриваємо нову сторінку нашого історичного літопису у важких умовах воєнного стану, але попри все Одещина працює, об’єднується заради майбутнього, рухається уперед.

Війна змінила підходи до функціонування всього в країні. За рік відбулися ґрунтовні зміни, як державної регіональної політики, так політики відновлення регіонів і територій, проте громади Одещини гідно довели свою спроможність функціонувати в цей важкий період та продовжують розвиватися, бути надійним тилом для наших захисників. Ми навчилися не просто жити з викликами війни, а й ефективно розв’язувати найпроблемніші питання.

Водночас потрібно усвідомлювати, що є ще багато викликів, які нам доведеться спільно долати. Адже після нашої перемоги необхідно дбати про економічний розвиток громад, створення нових робочих місць, поновлення інфраструктурних проєктів задля процвітання сіл, селищ та міст нашої незрівняної Одещини.

Тож, всупереч усьому треба дивитися вперед і

об’єднуватися заради перемоги, заради майбутнього. Саме так жили, працювали і перемагали усі покоління мешканців Одещини, саме завдяки цьому Одеська область була і є найпотужнішою, незламною землею.

У цей день особливо хочу подякувати усім військовим Збройних Сил України, правоохоронцям, бійцям територіальної оброни за мужність і стійкість, незламність та витривалість!

Вірю в успіх спільної справи і нашу перемогу! Миру! Злагоди! Перемоги!

Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ. Почесний громадянин м. Одеси та Одеської областіКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
установка SSD в ноутбук вместо HDD
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
12/06/2024
В Берлине прошла конференция по восстановлению Украины — Ukraine Recovery Conference. В ней принимал участие глава нашего государства Владимир Зеленский...
12/06/2024
Прогноз погоды в Одессе 14—19 июня
12/06/2024
В Хмельницком прошел открытый чемпионат Украины по легкой атлетике среди ветеранов...
12/06/2024
Столица принимала борцовский турнир VI Гимназиады Украины...
Все новостиАрхив номеров
июнь 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.030