За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Право и налоги

Механізм оформлення, виготовлення та видачі пенсійного посвідчення

№41 (11031) // 13 апреля 2021 г.
Механізм оформлення, виготовлення та видачі пенсійного посвідчення

Пенсійні посвідчення замовляються згідно з постановою правління Пенсійного фонду України, яка діє з 8 грудня 2017 (затверджена 03.11.2017 р.) №26-1, що зареєстрована в Міністерстві юстиції України 04.12. 2017 за №1464/31332.

На сьогодні є можливість замовити наступні пенсійні посвідчення:

— електронне пенсійне посвідчення — містить банківський платіжний додаток;

— паперове пенсійне посвідчення.

Пенсійне посвідчення замовляється:

1. На підставі заяви, що подається особисто чи законним представником до будь-якого територіального органу Пенсійного фонду України.

2. За допомогою дистанційної форми обслуговування громадян — вебпортал електронних послуг ПФУ (http://portal.pfu.gov.ua)

Документи, необхідні для оформлення пенсійного посвідчення:

— анкета (заповнюється спеціалістом органу Пенсійного фонду України чи формується автоматично на вебпорталі);

— паспорт громадянина України;

— документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

— кольорове фото розміром 3х2,5.

На період карантинних заходів, що впровадженні на території України щодо недопущення поширення захворюваності на COVID-19 та вбереження себе та своїх близьких, замовити пенсійне посвідчення найбезпечніше та найоперативніше на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Для того, щоб скористатися електронною послугою вебпорталу, користувач має авторизуватися за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) — через закладку вебпорталу «ЕЦП».

Електронний підпис можна отримати в акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК) та в банківських установах. Ознайомитися з повним списком АЦСК, кваліфікований електронний підпис яких підтримує вебпортал ПФУ, можна у випадаючому списку вікна «Виберіть АЦСК».

УВАГА! На сьогодні електронне пенсійне посвідчення можливо замовити, якщо ви отримуєте пенсію через банківські відділення АТ «Ощадбанк». Електронне пенсійне посвідчення, як платіжна картка, видається строком на три роки.

У разі якщо пенсійне посвідчення стало непридатним для користування, втрачено, змінився вид пенсії чи строк дії пенсійного посвідчення, необхідно ще раз в зручний для вас спосіб надати заяву на виготовлення нового посвідчення з вищезазначеними документами.

Нагадуємо, що пенсійне посвідчення — головний документ, який підтверджує статус пенсіонера. Крім того, його необхідно пред’явити для користування пільгами про право на проїзд в громадському транспорті, в окремих випадках — для одержання знижки при розрахунку в торговельній мережі чи в аптеках.

Послуга надається безоплатно.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
http://www.mta33.ru купить станок абразивный отрезной.
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
19/06/2024
На 21 июня, согласно распоряжению председателя областного совета, назначена очередная сессия...
19/06/2024
Тривають ремонтні роботи в корпусі, де буде відкрито нове кардіологічне відділення, інформує прес-служба міськради...
19/06/2024
Европейский суд по правам человека 25 июня объявит вердикт Большой палаты суда по делу «Украина против России (по Крыму)»
19/06/2024
Ситуація в енергетиці примушує шукати всілякі шляхи вирішення проблеми постачання світла в домівки мешканців Одеської області. Так, в Ізмаїльскому районі замислилися про будівництво вітрових електростанцій...
Все новостиАрхив номеров
июнь 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.043