За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

О детях, для детей

А тестування вже не за горами...

№126-127 (10826-10827) // 07 ноября 2019 г.

Зовнiшнє незалежне оцiнювання (ЗНО) сьогоднi вже стало звичною нормою у життi кожного старшокласника. Всi — i батьки, i дiти — зрозумiли, що до тестування необхiдно належним чином пiдготуватись. А також нi для кого не секрет, що готуватися краще на пiдготовчих курсах того закладу освiти, у який має вступати учень, оскiльки такi курси надають додаткових 10 балiв до загального рейтингу абiтурiєнта.

Пiдготовче вiддiлення Одеської нацiональної академiї харчових технологiй запрошує учнiв 10-х, 11-х класiв на пiдготовку до ЗНО з рiзних предметiв. Ми тiсно спiвпрацюємо з Одеським регiональним центром оцiнювання якостi освiти. Завжди вдячнi всiм працiвникам нашого регiонального центру, а також директору А. Ю. Анiсiмову, заступнику директора Н. Д. Ремез, начальнику методичного вiддiлу О. М. Загребельнiй за методичну допомогу у навчаннi наших викладачiв.

З 2009 року до навчальної програми пiдготовки абiтурiєнтiв введено курс «Психологiя ефективних комунiкацiй». Необхiднiсть цього курсу мотивована тим, що в центрi уваги державної програми розвитку вищої освiти перебуває людина, її iнтелектуальний розвиток та реформування системи освiтнiх послуг з метою пiдготовки фахiвця, здатного успiшно розв’язувати сучаснi проблеми економiки, конкурентоздатного на ринку працi, соцiально орiєнтованого до партнерських взаємовiдносин в умовах глобалiзацiї економiки, iнформацiї та iнтеграцiйних процесiв у європейське та свiтове спiвтовариство.

Враховуючи завдання державної програми реформування освiтнiх послуг, обов’язковою складовою пiдготовки молодої особи, фахiвця, успiшного керiвника — iнтелектуала — лiдера є його здатнiсть адекватно i логiчно вести дiалог з партнерами, умiння вiдповiсти на поставлене запитання, пiдiбравши необхiднi аргументи, висловити та захистити свою позицiю словами.

Нами запропонованi освiтнi послуги — iмiджевий, спецiальний курс з риторики та психологiї ефективних комунiкацiй, основними завданнями якого стало:

— розширення можливостей слухача встановлювати позитивний контакт у рiзних ситуацiях спiлкування;

— вмiння швидко розпiзнати особливостi характеру та стан спiврозмовника, упередити манiпулювання

собою;

— засвоєння навичок впевненої поведiнки та володiння ситуацiєю;

— вiдпрацювання навичок ведення дiлових переговорiв, самопрезентацiї в уснiй та письмовiй формi, публiчних виступiв;

— оволодiння навичками конструктивного спiлкування;

— пiдвищення рiвня культури та комунiкабельностi.

Система курсу передбачає моделювання життєвих ситуацiй, де учасники матимуть можливiсть отримати реальний досвiд, творчо експериментувати i не боятися «поразки», оскiльки пiд керiвництвом професiйного психолога та викладача риторики коректувати своє спiлкування з оточуючими у рiзних ситуацiях.

Для успiшного проведення занять викладачами розроблено методичний посiбник «Риторика и конфликтология в коммуникативных процессах».

Як показали результати цього нововведення, бiльшiсть слухачiв позитивно його сприйняли. Анкетування тих слухачiв, якi вiдвiдували курс риторики, що входив до курсу «Психологiя ефективних комунiкацiй», дозволяє зробити висновки:

— бiльшiсть (95%) змiнили своє ставлення до мовлення, до спiлкування;

— 60% слухачiв вважають, що подiбнi заняття дозволяють правильно розставити змiстовi акценти i донести основну думку до партнера;

— 91% вважає, що психологiчнi прийоми, яких вони навчаються, допомагають вести правильно полемiку з опонентами, вiдстоювати свою точку зору адекватно.

Найближчим часом будуть затверджуватися правила прийому 2020 року у бiльшостi освiтнiх закладiв.

Шановнi абiтурiєнти, заходьте на сайт Одеської нацiональної академiї харчових технологiй для того, щоб чiтко зрозумiти, на яку спецiальнiсть ви будете вступати i з яких предметiв вам треба мати сертифiкат ЗНО, i тодi ми готовi вам квалiфiковано допомогти з пiдготовкою до складання тестiв.

Олена КИЛИМЕНЧУК. Зав. пiдготовчого вiддiлення Одеської Нацiональної академiї харчових технологiйКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Круглосуточные услуги автовышек в Киеве АМС заказать автовышку без посредников.
Поиск:
Новости
28/09/2020
По информации Одесского областного лабораторного центра МОЗ Украины, на утро 28 сентября в Одесской области зарегистрированы 13075 случаев COVID-19. Из них 5406 человек — жители Одессы. За последние сутки в регионе — 202 новых случая заболевания, из них 101 — у одесситов и 101 — у жителей районов области...
28/09/2020
В связи с пассажирскими бунтами уместно напомнить, что в «желтой» зоне, где и находится сейчас Одесса, обязательны маски в общественных зданиях...
28/09/2020
Национальный банк Украины выставил на продажу лом выведенных из обращения монет номиналом 1, 2, 5, 10, 25, 50 копеек и 1 грн.
28/09/2020
В парке Шевченко на площадке, где раньше была дискотека «Огни Маяка», открылся импровизированный музей мореплавания...
28/09/2020
Нежным розовым и белым цветом городские улицы будут наполнены еще неделю, если позволит «бархатный сезон»...
Все новостиАрхив номеров
сентябрь 2020:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30


© 2004—2020 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.029