За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Тема дня

Відбувся Благодійний дипломатичний Різдвяний ярмарок

№140 (11130) // 14 декабря 2021 г.
Відбувся Благодійний дипломатичний Різдвяний ярмарок

У минулу суботу у Міському саду відбувся Х Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок. За результатами Дипломатичного різдвяного ярмарку цього року буде придбано обладнання для КНП «Дитяча міська клінічна лікарня №3» Одеської міської ради.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький оглянув стенди іноземних представництв на яких відвідувачам було запропоновано страви національних кухонь, сувеніри, промислові та продовольчі товари, новорічні прикраси. Купуючи продукцію, представлену в рамках ярмарку, кожен гість мав змогу зробити свій внесок у цю спільну добру справу.

«Благодійні Різдвяні ярмарки проходять в багатьох містах, але саме в Одесі, де проживають 133 національності і де працюють майже 30 представництв дипломатичних місій, цей захід став вже доброю традицією і особливим передвісником Новорічних свят на Одещині. Одесити поважають культуру інших країн і якнайкраще рекламують свою. Бо наша прекрасна Одещина — це край працьовитих людей, дружби та толерантності», — сказав голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

За роки проведення цього заходу з 2011-го, для міських та обласних лікарень було придбано обладнання на суму близько 2 мільйонів гривень. Кошти, отримані під час ярмарку, спрямовуються на придбання медичного та іншого обладнання для соціальних закладів міста.

Традиційно в ярмарку взяли участь представники дипломатичних представництв, акредитованих в Україні та Одесі, а також національних культурних центрів, громад, діаспор та інших організацій.

«Саме благодійність стала основою дипломатичного ярмарку, який перетворився у один із символів нашого міста. Бо одеситів завжди вважали найкращими і найбільшими патріотами свого міста, а дипломати долучились до цієї почесної справи. Мені приємно відзначити, що спільно з дипломатичними представництвами ми реалізуємо чимало важливих проєктів: це — залучення інвестицій, культурні та просвітницькі програми, проєкти у правоохоронній сфері, які створюють нову якість життя», — сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Фото Олега ВладимирськогоКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
10/08/2022
Между городом Белгород-Днестровский и пгт Овидиополь начинает ходить судно на подводных крыльях «Нибулон Экспресс-4»...
10/08/2022
В гуманитарном центре Киевского района начал работу мобильный медицинский пункт...
10/08/2022
В новом учебном году в учебных заведениях Одессы будет организована работа классов с дистанционной формой обучения. Они будут работать независимо от ситуации при наличии учащихся...
10/08/2022
23 августа истекает срок всеобщей мобилизации. Однако на основании правового режима военного положения сроки мобилизации будут продлены...
10/08/2022
Прогноз погоды в Одессе 12—17 августа
Все новостиАрхив номеров
август 2022:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2022 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. / ams | 0.026