За гуманізм, за демократію, за громадянську та національну згоду!
||||
Газету створено Борисом Федоровичем Дерев'янком 1 липня 1973 року
||||
Громадсько-політична газета
RSS

Різне

Тепла ковдра допоможе пережити зиму без світла та тепла

№69—70 (11413—11414) // 29 августа 2024 г.

Близько третини свого життя ми проводимо уві сні, тому не дивно, що кожен прагне створити максимально комфортні умови для сну. Зрештою, немає нічого подібного до того, як пригорнутися в ліжко після довгого дня. Раніше ми обговорювали, як вибрати ідеальне ліжко, матрац і подушки, щоб створити справді розкішне середовище для сну. Сьогодні ми зосередимося на ще одному важливому компоненті гарно вбраного ліжка: ковдрі. Сам виріб - ковдра купити на сьогодні досить просто. Однак правильний вибір ковдри може істотно вплинути на якість і комфорт вашого сну.

Минули ті часи, коли під час походу до магазину був лише обмежений вибір ковдр, які часто відрізнялися лише типом використовуваного пуху. Сьогодні, відвідавши магазин постільної білизни, ви знайдете величезний вибір моделей як з натуральних, так і з синтетичних наповнювачів. Розглянемо, які варіанти є найбільш практичними та найкраще відповідають вашим потребам.

66d5e567ac200.webp

Пухові ковдри: плюси і мінуси

Почнемо з класичної пухової ковдри, основного продукту, який плекали століттями і колись був основною частиною приданого нареченої. Розглядаючи пухову ковдру, схема зшивання є важливою деталлю. Найбільш практичними є ковдри, зшиті у формі квадратів, причому краще квадрати меншого розміру, щоб пух не зміщувався та не збивався.

До переваг пухових ковдр можна віднести їх легкість, відмінні теплозберігаючі, терморегулюючі та дихаючі властивості. Вага ковдри залежить від типу використовуваного пуху, причому качиний пух є найлегшим, хоча також часто вибирають лебединий і гусячий пух.

Перед покупкою прощупайте ковдру на наявність твердого пір'я. В ідеалі ковдра повинна містити близько 40% пір’я; занадто багато може викликати дискомфорт під час сну. Пух, будучи матеріалом тваринного походження, може вбирати вологу, що може призвести до розвитку мікроорганізмів і пилових кліщів. Незважаючи на те, що пух стерилізується під час виробничого процесу, вкрай важливо підтримувати належний догляд, щоб уникнути потенційних проблем. Регулярно відносьте пухову ковдру в хімчистку, або вдома використовуйте пилосос з насадкою, відпарювач або навіть заморожуйте на вулиці, щоб позбутися від шкідників і запахів.

Для тих, хто страждає алергією або астмою, пухові ковдри можуть бути не найкращим вибором.

Вовняні ковдри: переваги та недоліки

Наступним у списку наповнювачів є вовна, матеріал з кількома популярними варіантами, включаючи кашемір, овечу вовну, верблюжу вовну та мериносову вовну.

Кашемір, отриманий з підшерстя гірських кіз, є легким і дуже теплим матеріалом. Через високу вартість овеча шерсть часто використовується як більш доступна альтернатива, яка забезпечує легку та м’яку поверхню.

Ковдри з верблюжої вовни відомі тим, що є одними з найтепліших. Однак вони можуть мати трохи шорстку текстуру, що може бути недоліком для деяких користувачів. Вовняні ковдри чудово вбирають вологу, зберігають тепло та дозволяють повітрю вільно циркулювати.

Крім того, вважається, що шерсть має здатність знімати нервову і фізичну напругу. Тертя між волокнами вовни створює електростатичне поле, яке, взаємодіючи з нервовою системою людини, може сприяти розслабленню. Вовняні ковдри також допомагають захистити від застуди, підтримуючи температуру тіла та запобігаючи ознобу. Однак, як і пух, шерсть з часом може привабити кліщів і грибки.

Підсумовуючи, вовняні та пухові ковдри є найкращим вибором для збереження тепла та комфорту під час сну. Якщо ви шукаєте теплу, легку та натуральну ковдру, і у вас немає алергії, ці варіанти відмінні. Дотримуючись простих інструкцій по догляду, ви отримаєте надійний і довговічний захист від холоду та застуди.



Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
18/12/2024
Наприкінці літа уряд затвердив зміни до Державної стратегії регіонального розвитку на 2021—2027 роки. Основний акцент було зроблено «на відновленні інфраструктури з урахуванням безпекових вимог...
18/12/2024
За Угодою для Програми екстреного відновлення між Японською агенцією міжнародного співробітництва (JICA) та Україною до Одеси надійшло 5 одиниць техніки...
18/12/2024
Напередодні новорічних свят в Одесі запрацювали ялинкові базари. У різних районах міста (всього 35 локацій) можна буде придбати новорічні ялинки та сосни...
18/12/2024
Володимир Зеленський заявив, що наразі країна перебуває не в слабкій, але водночас і не в достатньо сильній позиції, аби починати мирні перемовини...
Все новости



Архив номеров
декабрь 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.063