За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Разное

Сучасні та ефективні відеоендоскопічні системи для ветеринарії від «БІОВЕТ»

№27—28 (11371—11372) // 04 апреля 2024 г.
Сучасні та ефективні відеоендоскопічні системи для ветеринарії від «БІОВЕТ»

Сьогодні існує безліч різноманітних діагностичних методик. Особливо варто виділити відеоендоскопію, яка вважається найбільш точним, швидким та ефективним способом встановлення діагнозу. Крім цього, ці апарати неінвазивного втручання допомагають виконувати всілякі лікувальні та профілактичні процедури. Тонкий еластичний рукав вільно вводиться в отвори природного чи штучного походження.

Компанія «БІОВЕТ» пропонує придбати відеоендоскопічні системи для ветеринарії високої якості у широкому асортименті. Завдяки тому, що дистриб'ютор працює з усіма великими виробниками, вдається витримувати прийнятний ціновий рівень. Також це дозволяє зберігати на складах всі товарні позиції. Тому, при покупці кожен клієнт може бути впевнений, що його замовлення буде доставлено вчасно, без багатоденного очікування.

Області застосування

Розроблено велику кількість різних процедур та діагностичних маніпуляцій, при виконанні яких не обійтися без відеоендоскопа. Ось лише деякі з них:

  1. Лапароскопія. Дає можливість оцінити стан органів із високим ступенем точності, знайти зони запалення, уточнити місця кровотеч. Найважливіше те, що онкологія виявляється на ранній стадії. Використовуючи зручні маніпулятори, можна брати матеріал на дослідження, зрізати відкладення та утворення. У черевній стінці робиться мініатюрний розріз, в який безпосередньо і вставляється трубка з відеокамерою. Тварина, перебуваючи під загальною анестезією, не відчуває болю чи навіть невеликого дискомфорту.
  2. Езофагогастродуоденоскопія. Полягає в огляді оболонок слизових поверхонь шлунково-кишкового тракту. Результати добре показують стан стравоходу, кишок і шлунка. Різні патології та анатомічні відхилення стають видно відразу.
  3. Колоноскопія. Обстеження внутрішніх площин товстої кишки відкриває можливість виявлення доброякісних чи злоякісних утворень. До того ж у такий спосіб можна зробити забір проб для подальшого аналізу.
  4. Бронхоскопія. Методика досліджує дихальні шляхи, зокрема бронхи. Вважається найбільш точним та перевіреним методом вивчення слизової оболонки. Крім цього, вдається при необхідності вичистити порожнини, прибравши їх сторонні предмети, слиз або гній.
  5. Артроскопія. Система процедур та досліджень, що допомагають у сукупності лікувати, діагностувати та перешкоджати ушкодженню суглобів.
  6. Отоскопія. У собак та котів нерідко з віком виникає погіршення слуху. Різні захворювання слухового проходу пов'язані з появою запальних процесів, фізичними ушкодженнями перетинки або алергічними реакціями. Застосування ендоскопії допоможе виявити всі проблеми на ранній стадії.
  7. Ларингоскопія. Виявляє пухлини та будь-які інші аномалії в гортані та голосових зв'язках.

Такі апарати з гнучкими шлангами також використовують для огляду та діагностики органів, розташованих у грудях. Процедура зветься торакоскопія. З її допомогою досвідчений лікар може полегшити пацієнтові дихання під час перебігу легеневих захворювань.

Апаратура оснащується високоємною акумуляторною батареєю, що дозволяє виконувати діагностичні процедури на виїзді.

Звернувшись до «БІОВЕТ», ви можете придбати обладнання для відеоендоскопії. Кваліфіковані консультанти допоможуть визначитись із вибором і на підставі конкретних запитів та переваг порадять оптимальний варіант. Швидкий збір та відвантаження замовлення — ще одна вагома перевага співпраці з компанією, яка постачає якісне та функціональне ветеринарне обладнання в любу точку України.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
10/07/2024
Проведено випробування багатосекційного вагона «Татра» на маршруті №1к — від вулиці Паустовського до Пересипського моста. Як зазначив одеський міський голова Геннадій Труханов, наразі місто має два вагони «Татра», які придбані за кредитною програмою з Європейським інвестбанком. До кінця липня планується отримання ще 6 таких трамваїв...
10/07/2024
Во вторник в Вашингтоне стартовал юбилейный саммит НАТО, который завершится сегодня, 11 июля. Повестка дня включает много вопросов, которые касаются Украины...
10/07/2024
Одеський археологічний музей відкрив двері вперше з початку повномасштабного вторгнення...
10/07/2024
Прогноз погоды в Одессе 12—17 июля
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.028