За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Политика

Геннадій Труханов: «ВетеранХаб» — для комфорту тих, хто захищав чи продовжує захищати нашу країну від агресора»

№79—80 (11319—11320) // 05 октября 2023 г.
Геннадій Труханов відкриває «ВетеранХаб»

У минулий вівторок, 3 жовтня, в Одесі, у Центрі надання адміністративних послуг на вулиці Косовській, був відкритий фронт-офіс сервісного центру #ВетеранХаб. Тут надаватимуться адміністративні, соціальні та консультативні послуги нашим захисникам, ветеранам і родинам загиблих. Відкриття фронт-офісу відбулося в рамках відзначення 1 жовтня Дня захисників і захисниць України.

«Наша мета — створити єдиний координаційний центр для комфорту тих, хто захищав чи продовжує захищати нашу країну від агресора», — зазначив Геннадій Труханов.

У фронт-офісі вже працюють два адміністратори Центру надання адмінпослуг і два адміністратори з надання соціальних послуг. Прийом будуть здійснювати і спеціалісти Пенсійного фонду та КУ «ВетеранХаб».

Основні напрями діяльності центру охоплюють соціальні послуги, які спрямовані на підтримку ветеранів та їх сімей в різних аспектах їхнього життя, юридичний захист, який допоможе ветеранам у вирішенні юридичних питань та захисті їхніх прав, а також надаватимуться консультації та поради фахівців у таких сферах, як лікування, реабілітація, психологічна підтримка, працевлаштування, відкриття власного бізнесу.

— Єдиний центр повинен стати надійним порадником, який буде давати ефективний і максимальний шлях ветерану до отримання бажаного й того, що, відповідно до закону, він має отримати, — пояснив Олександр Коровай, майор запасу ЗСУ, в.о. директора «ВетеранХабу». — Зустрічати ветеранів будуть у першому фронт-офісі. Там кожного вислухають, дізнаються потреби та скоординують до працівника, який буде супроводжувати ветерана до вирішення всіх питань. Це буде зручно тому, що всі питання, які стосуються отримання пільг, виплат, посвідчень, можна буде отримати в одному місці

Перші відвідувачі отримують консультацію
Перші відвідувачі отримують консультацію

Наразі штат працівників — п’ятнадцять осіб. Декілька працівників будуть допомагати виключно інвалідам, які не мають змоги відвідати хаб самостійно. З ветераном в центрі будуть спілкуватися такі ж самі ветерани за принципом «рівний — рівному», які доступною мовою пояснять йому шляхи розв’язання проблем. Психологічну допомогу надасть психолог-практик, який був на фронті і більш, ніж цивільний, розуміє, що відчувають військові.

Передбачено все для зручності людей з обмеженими фізичними можливостями
Передбачено все для зручності людей з обмеженими фізичними можливостями

— Родини наших героїв, які були поруч з загиблими, мають перше право бути учасниками «ВетеранХабу», — сказав одеській міський голова Геннадій Труханов. — Наше завдання — знати, чим живе кожна родина ветеранів, та об’єктивність в прийнятті рішень. В діяльності «ВетеранХабу» не повинно бути ніякої політики. Також я хочу, щоб хаб не перетворився на якийсь формальний орган, хочу щоб тут вирувало життя. Щоб наші герої, які воювали, вирішили вчасно всі свої проблеми та отримали всі необхідні послуги.

Представники профільних організацій підписали Меморандум про взаємодію у сфері реалізації ветеранської політики через простір для ветеранів #ВетеранХаб.

Крім того, разом із ГО «Національна рада з охорони здоров’я та безпеки» в Одесі реалізується проєкт доставки ветеранів війни та осіб з інвалідністю з місця проживання до медичних та соціальних закладів міста з використанням спеціального транспорту та пристроїв для візків.

Підготував Олег СусловКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
10/07/2024
Проведено випробування багатосекційного вагона «Татра» на маршруті №1к — від вулиці Паустовського до Пересипського моста. Як зазначив одеський міський голова Геннадій Труханов, наразі місто має два вагони «Татра», які придбані за кредитною програмою з Європейським інвестбанком. До кінця липня планується отримання ще 6 таких трамваїв...
10/07/2024
Во вторник в Вашингтоне стартовал юбилейный саммит НАТО, который завершится сегодня, 11 июля. Повестка дня включает много вопросов, которые касаются Украины...
10/07/2024
Одеський археологічний музей відкрив двері вперше з початку повномасштабного вторгнення...
10/07/2024
Прогноз погоды в Одессе 12—17 июля
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.034