За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Политика

Зустріч з делегацією інвесторів з Республіки Молдова

№129—130 (11119—11120) // 18 ноября 2021 г.
Зустріч з делегацією інвесторів з Республіки Молдова

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Костянтин Гой зустрівся з делегацією інвесторів Республіки Молдова на чолі з президентом Національної асоціації інвесторів в нерухомість Республіки Молдова, почесним консулом Королівства Бельгія в Молдові Люком Енгеленом.

До складу делегації також увійшли: Василь Черба, віце-президент Національної асоціації інвесторів в нерухомість Республіки Молдова; Лілія Синчук Енгелен, виконавчий директор Бельгійсько-Люксембурзько-Румунсько-Молдовської торговельної палати в Республіці Молдова.

В ході зустрічі було обговорено питання щодо можливості залучення іноземних інвестицій з Республіки Молдова в Одеську область.

Костянтин Гой розповів, що Одеський регіон має значний потенціал розвитку, що є надзвичайно привабливим для інвесторів.

Заступник голови обласної державної адміністрації наголосив, що в Україні активно впроваджуються інструменти для залучення інвестицій та створюються необхідні умови для законодавчого врегулювання інвестиційних процесів.

«Керівництво Одеської обласної державної адміністрації зацікавлене у створенні сприятливого інвестиційного клімату для розвитку бізнесу в регіоні та зі свого боку робить усе можливе, щоб інвестори відчували себе комфортно», — зазначив Костянтин Гой.

Люк Енгелен повідомив, що їх компанія зацікавлена в створенні підприємств на території України, зокрема Одещини, оскільки це відкриває більше можливостей, а ринок збуту Республіки Молдова є обмеженим.

Пан Люк підкреслив, що сферою їх інтересів є два напрямки — індустріальний та логістичний, а тому розвиток співпраці із зазначених питань може бути ефективним та взаємовигідним.

Костянтин Гой розповів, що в регіоні створено Агенцію регіонального розвитку Одеської області, головним завданням якої є сприяння в реалізації інвестиційних проєктів та активна співпраця з громадами, інвесторами та зацікавленими особами в реалізації інвестиційної політики Одещини.

«Нами створено інвестиційну мапу Одеської області, з якою можна ознайомитись в електронному форматі та переглянути запропоновані громадами інвестиційні проєкти, що повністю готові до реалізації та залучення інвестицій», — наголосив Андрій Шестаков, директор Агенціїї регіонального розвитку Одеської області.

Сторони домовились про подальшу співпрацю.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
10/08/2022
Между городом Белгород-Днестровский и пгт Овидиополь начинает ходить судно на подводных крыльях «Нибулон Экспресс-4»...
10/08/2022
В гуманитарном центре Киевского района начал работу мобильный медицинский пункт...
10/08/2022
В новом учебном году в учебных заведениях Одессы будет организована работа классов с дистанционной формой обучения. Они будут работать независимо от ситуации при наличии учащихся...
10/08/2022
23 августа истекает срок всеобщей мобилизации. Однако на основании правового режима военного положения сроки мобилизации будут продлены...
10/08/2022
Прогноз погоды в Одессе 12—17 августа
Все новостиАрхив номеров
август 2022:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2022 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. / ams | 0.025