За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Политика

Сергій Гриневецький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном

№128 (11118) // 16 ноября 2021 г.
Сергій Гриневецький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні

В Одесі з офіційним візитом перебувала французька делегація на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні паном Етьєном де Понсеном, що взяла участь в церемонії вшанування пам’яті загиблих до Дня примирення у Першій світовій війні на Другому християнському цвинтарі.

«День Примирення — це частина історії і нашої країни, і Одещини. З кожним роком пам’ять про жертви війни все більше стає частиною світової національної пам’яті. Ця пам’ять необхідна, щоб ми та наші діти ніколи не були ані жертвами, ані байдужими спостерігачами. Схиляємо голови у скорботі за втраченими цінними людськими життями. Зробимо все можливе, аби найважливіші суспільні цінності — людяність, свобода, мир та гуманізм — завжди панували навколо», — сказав, вітаючи на зустрічі Етьєна де Понсена, Сергій Гриневецький.

«Мені надзвичайно приємно перебувати цими днями в Одесі та Одеській області. Сьогодні у нас дуже насичена робоча програма, я мав також зустрічі у культурному центрі «Альянс Франсез», зустрічатимусь з міським головою. Мій приїзд — це нагода поспілкуватися з різними особами на рівні області та міста і побачити, які можуть бути напрями співпраці», — сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Пан посол зазначив, що у Франції та України дуже багато спільного. Зокрема, це сфери спеціалізації, в тому числі і галузь аграрного виробництва. Також він наголосив, що Франція підтримує Україну в безпекових питаннях.

«Одеська область — одна з найбільших в Україні і є унікальною. В області проживає 133 національності та народності. Завдяки цьому наш регіон славиться своїм неповторним колоритом. Багата історія та культура роблять Одещину привабливою як для туристів, так і для представників бізнесу, адже з давніх-давен область є торговим перехрестям світового масштабу і найважливішим діловим центром України», — відзначив голова Одеської ОДА.

Саме тому, за словами Сергія Гриневецького, пріоритетними напрямками діяльності облдержадміністрації для розвитку Одещини є будівництво зрошувальних систем, покращення інфраструктури, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та будівництво мережі сміттєпереробних заводів, діджиталізація області, енергоефективність та енергонезалежність Одещини, реалізація проєктів у сфері туризму та екології.

«Наші французько-українські відносини в сфері економіки мають величезний потенціал. Одещина — дуже привабливий аграрний регіон для розвитку бізнесу, інвестицій і економічного зростання. Цьогоріч ми зібрали рекордний врожай в майже 5 млн. тонн. Ми відкриті до спілкування і готові ознайомити інвесторів з економічним потенціалом області і, головне, окремо кожної громади. Тому запрошуємо і будемо раді бачити представників французького бізнесу на наших заходах», — зазначив Сергій Гриневецький.

Сторони висловили сподівання, що зустріч сприятиме ефективній комунікації, що призведе до позитивних результатів для обох країн.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
17/07/2024
В Одеській області посівні площі кавунів збільшилися на 108,7%, а посівні площі динь — на 111,1% порівняно з минулим роком, повідомив департамент аграрної політики та продовольства Одеської ОВА...
17/07/2024
На одному з найзавантаженіших КПП Одеської області «Рені — Джурджулешт» завершено роботи з благоустрою території...
17/07/2024
Департамент екології та розвитку рекреаційних зон міста Одеса оголосив про плани будівництва ще одного бюветного комплексу. Його зведуть у Пересипському районі. Вартість робіт оцінили у понад 14 мільйонів гривень...
17/07/2024
До Києва прибули представники Міжнародного валютного фонду. Обговорюватимуть бюджет та податки...
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.031