За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Море

Міністр інфраструктури України разом з головою Одеської ОДА відвідав ДП «Морський торговельний порт Південний»

№125 (11115) // 09 ноября 2021 г.
Міністр інфраструктури України разом з головою Одеської ОДА відвідав ДП «Морський торговельний порт Південний»

4 листопада міністр інфраструктури Олександр Кубраков в рамках робочого візиту до Одеської області, разом з головою облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким, відвідав Морський торговельний порт Південний.

Міністр інфраструктури та голова ОДА ознайомилися з виробничими потужностями держстивідора та обговорили основні напрямки розвитку підприємства. Огляд акваторії порту на буксирі «Володимир Іванов» дозволив побачити усі причали та особливості вантажних операцій.

«Без системного підходу до розвитку інфраструктури неможливі якісні державні сервіси. Порти мають розвиватися, а держава — створювати для цього необхідні умови. Особливе значення тут має порт Південний, як найбільший державний стивідор. Саме на його прикладі ми хочемо показати, що держава хоче і може бути ефективним менеджером», — сказав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Держстивідор «Південний» — стратегічно важливий та найглибоководніший порт в Чорноморському регіоні. Перспективи підприємства та його конкурентоздатність залежать від багатьох факторів, один з яких — пропускна спроможність Укрзалізниці. Саме сьогодні, до Дня залізничників, закінчено влаштування та електрифікацію другої головної колії на дільниці Чорноморська — Берегова. Це дозволить збільшити вантажообіг ДП «МТП Південний».

«Я вважаю, що морегосподарський комплекс у нинішніх умовах має стати локомотивом економіки, своєрідним магнітом для різних об’єктів господарювання. Через 12 терміналів трьох морських портів — Чорноморськ, Південний і Одеський — зараз здійснюється експорт 73 відсотків експортних вантажів вітчизняних підприємств. Однак успішний розвиток галузі гальмують застаріла залізнична інфраструктура, якою вантажі надходять в порти, повільні темпи відновлення глибин біля причалів, а також неефективне управління державними стивідорними компаніями внаслідок частої зміни кадрів», — зазначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

На його думку, ефективності роботи портової галузі сприятиме реалізація проєктів концесії та приватизація об’єктів портової інфраструктури в портах Чорноморськ, Усть-Дунайський та Білгород-Дністровський, а також вивільнення держпідприємств портової галузі від непрофільних активів за відсутності обмежень, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки.

«Морські порти — ключові елементи економіки держави. Колектив держстивідора докладає максимум зусиль для виконання завдання керівництва України та Міністерства інфраструктури — зробити порт Південний взірцевим потужним портом країни. Ми ефективно організовуємо роботу, реалізуємо проєкти перспективного розвитку підприємства. Це дозволить нам збільшити пропускну спроможність до 20 млн. тонн на рік, та, як результат, залучити нові вантажопотоки», — сказав керівник ДП «МТП Південний» Олександр Олійник.

Результати роботи підприємства свідчать про ефективний менеджмент та високий професіоналізм портовиків. Нагадаємо, колектив держстивідора виконав виробничий план жовтня на 117%, обробивши 1,713 млн. тонн вантажу. Це найкращий результат з початку року.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
28/09/2022
Состоится она 1 октября на Центральной площади, начало в 10 часов. Все собранные в ходе ярмарки средства будут направлены на поддержку Вооруженных Сил Украины...
28/09/2022
Сроки восстановления газотранспортной инфраструктуры газопровода «Северный поток» пока нельзя оценить, сообщила компания-оператор Nord Stream AG...
28/09/2022
Прогноз погоды в Одессе 30 сентября — 5 октября
28/09/2022
Названы даты и время проведения матчей 5-го и 6-го туров чемпионата страны...
28/09/2022
Как сообщают СМИ, ряды «Черноморца» может пополнить нападающий Кевин Кубемба...
Все новостиАрхив номеров
сентябрь 2022:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30


© 2004—2022 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.029