За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Экономика и финансы

Нідерланди — надійний партнер

№33—34 (11377—11378) // 25 апреля 2024 г.
Нідерланди — надійний партнер

Минулого тижня делегація Одещини відвідала Східні Нідерланди у складі Економічної місії України, яку очолила заступниця міністра економіки України пані Надія Бігун.

Партнером місії також виступив швейцарсько-український проєкт UCORD «Згуртованість та регіональний розвиток України», метою якого є сприяння скоординованим діям з відновлення та злагодженого регіонального розвитку в Україні.

Під час візиту Агенцією було урочисто підписано меморандум з Агенцією розвитку Східних Нідерландів (Oost NL). Це закладає початок для подальшої кооперації, яка дозволить нам краще інтегрувати європейську модель діяльності Агенції, налагодити ефективні містки контактів між бізнесами обох країн та у перспективі започаткувати нові міжрегіональні та побратимські зв’язки.

Наскрізним контекстом всіх зустрічей в провінції Оверейсел була презентація моделі Triple helix, за якою реалізується регіональна політика в Нідерландах, а саме це означає стійку кооперацію між владою, бізнесом та наукою, що дає системний ефект для розвитку інновацій, запровадження надсучасних технологій та підтримки молодих фахівців в регіоні.

Протягом трьох робочих днів команда Агенції разом з іншими учасниками із Вінницької, Сумської та Хмельницької областей відвідали цілий ряд нідерландських підприємств, зокрема розташованих на території індустріального парку Hessenpoort.

Під час нідерландсько-українського бізнес-заходу було презентовано економічний потенціал Одеського регіону, який залишається вкрай цікавим для іноземних партнерів.

— За результатами візиту маємо багато «домашньої» роботи, нових ідей та напрацювань, а також побачили повну підтримку України та зацікавленість у спільних проєктах та допомозі на всіх рівнях, — відмітив директор Агенції регіонального розвитку Одеської області Сергій Кононенко.

Підготував Олег КСЕНІНКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
22/05/2024
Вчера в выставочном зале Одесской областной универсальной научной библиотеки имени М. Грушевского открылась юбилейная выставка фотокорреспондента «Вечерней Одессы» Олега Владимирского...
22/05/2024
Днями на маршрути вийшов багатосекційний сучасний вагон довжиною 26 метрів, виготовлений компанією «Татра-Юг» та поставлений в рамках проєкту «Міський громадський транспорт України» за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку...
22/05/2024
Мер Одеси Геннадій Труханов провів нараду з підприємцями стосовно літнього оздоровчого сезону. Він підкреслив, що цього року за відкриття та роботу пляжів відповідає Одеська районна військова адміністрація...
22/05/2024
Глава государства, оценивая пять лет пребывания в должности, заявил, что его срок еще не истек...
Все новостиАрхив номеров
май 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.034