За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

О детях, для детей

Рекламна стратегiя ОНАХТ: ми даруємо шанс навчатися i бути лiдером

№83—84 (10783—10784) // 25 июля 2019 г.
Органiзатори та учасники акцiї «Твiй великий ШАНС» на Приморському бульварi. Фото Юрiя Корнiєнка

Одеська нацiональна академiя харчових технологiй дарує унiкальний шанс кожному абiтурiєнту.

Рекламна кампанiя тут у самому розпалi. Будучи у трендi iнновацiйних пiдходiв щодо профорiєнтацiйної роботи, Центр маркетингу та реклами ОНАХТ сумiсно з адмiнiстрацiєю, деканами, викладачами, студентами академiї провели унiкальну акцiю «Твiй великий ШАНС». Кожний абiтурiєнт — учасник акцiї потрапив до перелiку щасливчикiв, якi мають можливiсть виграти поїздку до туристичного табору «Екстрiм», що знаходиться у мальовничому куточку України — селi Жденiєво Закарпатської областi. До речi, саме тут знаходиться фiлiя кафедри фiзичної культури та спорту ОНАХТ, де щороку оздоровлюються нашi студенти та викладачi. Але повернемося до головного — умов акцiї «Твiй великий ШАНС».

Аби стати учасником акцiї, потрiбно, по-перше, бути абiтурiєнтом, по-друге, подати документи до приймальної комiсiї ОНАХТ, по-третє, заповнити анкету учасника акцiї «Твiй великий ШАНС» i, нарештi, обов’язково прийти на розiграш путiвки.

Команду ОНАХТ неможливо було не помiтити: яскравi прапори, стенди, i куди ж без завжди привiтно налаштованих представникiв факультетiв. До речi, тут абiтурiєнти, їх батьки, майбутнi випускники мали можливiсть отримати детальну iнформацiю про кожний iз 10 факультетiв Одеської нацiональної академiї харчових технологiй. Вiдповiдi на питання надавали як безпосередньо декани та викладачi факультетiв, так i студенти, якi iз задоволенням розповiдали про насичене студентське життя у нашому закладi вищої освiти. До речi, про рiзноманiття студентського життя можна судити з виступiв творчих колективiв студентського клубу ОНАХТ, якi з радiстю погодилися продемонструвати свої таланти пiд час проведення акцiї.

Одеськiй нацiональнiй академiї харчових технологiй дiйсно є чим пишатися. Iсторiя, багаторічні традицiї та колектив ОНАХТ протягом всього перiоду iснування викликали захоплення, з нас брали і продовжують брати приклад. Тут навчають бути справжнiми фахiвцями та професiоналами, всiм серцем любити свою професiю i впевнено крокувати до команди лiдерiв. Тi абiтурiєнти, якi подадуть документи до ОНАХТ i будуть у списках зарахованих студентiв, нiколи не пожалкують про свiй вибiр. Головне — не втратити свiй шанс!

Акцiя «Твiй великий ШАНС» пройшла у м. Чорноморськ i завершилась в Одесi. Нас можна було зустрiти на Приморському бульварi, набережнiй дельфiнарiю «Немо», у Мiському саду, парку iменi Горького, на площi імені Дерев’янка.

Розiграш путiвки до туристичної бази «Екстрим» вiдбудеться у головному корпусi Одеської нацiональної академiї харчових технологiй, пiсля завершення роботи приймальної комiсiї, а саме 26 липня о 12.00.

Користуючись нагодою, бажаємо кожному абiтурiєнту бути у числi зарахованих студентiв-першокурсникiв ОНАХТ, переможцю акцiї «Твiй великий ШАНС» — незабутнiх вражень вiд подорожi, а всiм нам — яскравого, теплого та незабутнього лiта!

Натела КОРДЗАЯ. Директор Центру маркетингу та реклами ОНАХТ. Iрина МУНТЯН. Начальник медiйного вiддiлу ОНАХТКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
17/07/2024
В Одеській області посівні площі кавунів збільшилися на 108,7%, а посівні площі динь — на 111,1% порівняно з минулим роком, повідомив департамент аграрної політики та продовольства Одеської ОВА...
17/07/2024
На одному з найзавантаженіших КПП Одеської області «Рені — Джурджулешт» завершено роботи з благоустрою території...
17/07/2024
Департамент екології та розвитку рекреаційних зон міста Одеса оголосив про плани будівництва ще одного бюветного комплексу. Його зведуть у Пересипському районі. Вартість робіт оцінили у понад 14 мільйонів гривень...
17/07/2024
До Києва прибули представники Міжнародного валютного фонду. Обговорюватимуть бюджет та податки...
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.058