За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Тема дня

«Прапор Миру» над Авангардом, над Одесою, над Миколаєвом — над Україною!

№40—41 (11177—11178) // 26 мая 2022 г.
Флешмоб вулицями Авангарда

Минулого четверга наша країна відзначала День вишиванки. Під час війни свято, що символізує духовне єднання українців, набуло особливого значення. Вишиванка, яка завжди вважалася потужним оберегом від будь-якої нечисті і злої сили, сьогодні сприймається нами як символ Перемоги, що наближається.

Зрозуміло, що у воєнний час не до масових святкових заходів. Але в Авангардівській територіальній громаді, яку очолює давній друг «Вечерней Одессы», лауреат редакційного конкурсу «Люди дела» Сергій Хрустовський, таки вигадали, як красиво та патріотично відзначити День вишиванки. Тим більше, класна ідея народилася у спілкуванні з хорошим партнером громади — групою компаній Zezman, про яку наша газета розповідала в останньому довоєнному номері 24 лютого.

Нагадаємо, що група компаній Zezman, основна діяльність якої — професійне управління інвестиційними проєктами у сфері нерухомості, стала лауреатом премії «Український Будівельний Олімп-2021». Зокрема — за містечко ARTVILLE, яке було збудоване на території Авангардівської громади.

«Прапор Миру» на центральній площі Авангарда
«Прапор Миру» на центральній площі Авангарда

Так ось якою виявилася ідея. На честь Дня вишиванки було виготовлено український прапор розміром 20 на 10 метрів. Назвали його «Прапор Миру». І передати прапор вирішили нашим воїнам, які перебувають на рубежах оборони у Миколаївській області. А всі бажаючі, жителі Авангардівської громади та представники компанії Zezman Holding, могли залишити на прапорі свої побажання, слова підтримки та подяки захисникам та захисницям рідної землі. Таку честь мали і журналісти «Вечерней Одессы».

Потім прапор винесли на центральну площу селища Авангард. Кожен із присутніх міг торкнутися «Прапора Миру», відчути його тепло та силу. Після цього прапор урочисто пронесли вулицями Авангарда та розгорнули на стадіоні.

Побажання від «Вечерней Одессы»
Побажання від «Вечерней Одессы»

— Все буде Україна! — так Сергій Хрустовський сформулював головне гасло флешмобу.

На стадіоні «Прапор Миру» розгорнули на футбольному полі. У цей час розпочиналося нагородження переможців турніру з міні-футболу серед команд військових підрозділів, розташованих на Одещині.

Цікаво, що призи учасникам змагань разом із Сергієм Хрустовським вручав найкращий футболіст Європи 1986 року Ігор Бєланов, який за такої нагоди взяв із собою «Золотий м’яч».

Це відбувалося у четвер. А в п’ятницю, 20 травня, «Прапор Миру» разом із гуманітарною допомогою, зібраною в Авангардівській громаді, вирушив до Миколаєва. Там прапор також розгорнули на стадіоні, де проходив футбольний турнір, аналогічний до авангардівського. Ну а після всіх урочистостей «Прапор Миру» знову вирушив у дорогу — тепер уже військовими частинами, що стоять на передній лінії фронту.

Разом із прапором до Миколаєва було доставлено гуманітарну допомогу
Разом із прапором до Миколаєва було доставлено гуманітарну допомогу

Без сумніву, енергетика, вкладена людьми, які шили жовто-блакитне полотнище, які писали на ньому щирі та теплі слова вдячності та побажання, а потім несли у День вишиванки вулицями селища Авангард та героїчного Миколаєва, обов’язково зміцнить душі та серця наших воїнів задля найшвидшого визволення Батьківщини від рашистської нечисті.

Слова подяки нашим воїнам — від співробітників групи компанії Zezman
Слова подяки нашим воїнам — від співробітників групи компанії Zezman

Олег Суслов. Фото Андрія ГРІНА, Авангардівської ОТГ та групи компаній ZezmanКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
22/06/2022
Открывать или нет сезон отдыха на морском побережье Одесской области и места купания должны решать военные. Об этом заявил представитель Одесской областной военной администрации Сергей Братчук...
22/06/2022
Верховная рада Украины поддержала ратификацию Конвенции Совета Европы (СЕ) о предотвращении и борьбе с насилием в отношении женщин и домашним насилием, известную как Стамбульская конвенция...
22/06/2022
Прогноз погоды в Одессе 23—28 июня
22/06/2022
Кабинет Министров принял постановление о реализации экспериментального проекта по оформлению паспорта гражданина Украины и паспорта гражданина Украины для выезда за границу гражданам, находящимся за пределами страны...
15/06/2022
На днях гостем редакции был Павел Виктор — преподаватель физики Ришельевского лицея. И лауреат нашего конкурса «Люди дела» по итогам 2021 года. Интересный получился разговор! Причем не только о физике...
Все новостиАрхив номеров
июнь 2022:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30


© 2004—2022 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. / ams | 0.027