За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Тема дня

Українці пишаються своєю армією

№137 (11127) // 07 декабря 2021 г.
Українці пишаються своєю армією

Шостого грудня країна відзначала День Збройних Сил України. В Одесі відбулося традиційне урочисте покладання вінків і квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Участь в церемонії взяв перший заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков.

«День Збройних Сил України — це, насамперед, свято на честь тих, хто захищав і нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності держави. Це свято тих, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію — захищати нашу державу, її суверенітет і незалежність», — зазначив перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.

Привітання з Днем Збройних Сил України

Україна відзначає 30-у річницю Збройних Сил.

Одещина посідає особливе місце в обороноздатності країни, адже в нашому регіоні розташовані майже всі роди військ та повна інфраструктура сил забезпечення.

Військовослужбовці оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України, Повітряного командування «Південь» Повітряних сил Збройних Сил України, Військово-морських сил Збройних Сил України стоять на захисті кордонів нашої держави, усвідомлюючи своє високе призначення охороняти життя нашого народу; завжди готові до виконання складних завдань сьогодення.

Яскравим прикладом цього є подвиг військовослужбовців, які боронять територіальну цілісність нашої держави на сході країни. Майже 15 тисяч військових там — мешканці Одещини.

Важко переоцінити в цей час високопрофесійну, оперативну діяльність з рятування та надання медичної допомоги військовослужбовцям фахівців Військово-медичного клінічного центру Південного регіону — учасників Операції об’єднаних сил.

Велика відповідальність сьогодні покладена на заклади освіти, які готують майбутніх військових. Військова академія міста Одеси, Інститут військово-морських сил Одеської морської академії, Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, Військово-морський ліцей Міністерства оборони України, Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат — військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою — надійне майбутнє обороноздатності держави.

Хочу висловити слова подяки тим, хто забезпечує ресурсну та соціальну підтримку і розбудову Збройних Сил України — військовослужбовцям військової частини А3674 та Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

У цей святковий день щиро дякую ветеранам війни та Збройних Сил України за бойовий та трудовий героїзм, за великий внесок у військово-патріотичне виховання молоді.

Шановні військовослужбовці! Велика подяка вам за відданість, мужність та витримку. Бажаю всім міцного здоров’я, добра і духовних сил в ім’я процвітання нашої Батьківщини!

Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ. Голова Одеської обласної державної адміністрації

Вітаю всіх військовослужбовців Збройних Сил України зі святом!

Саме на боєздатність української армії покладають надії мільйони українців, які мріють про мир та процвітання країни!

І ці мрії обов’язково здійсняться, адже Збройні Сили надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності України, оберігають рідну українську землю.

Бажаю всім військовослужбовцям нових звершень у благородній справі служіння Батьківщині, міцного здоров’я, щастя та добробуту!

Юрій КРУК. Голова Одеської районної державної адміністраціїКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
10/08/2022
Между городом Белгород-Днестровский и пгт Овидиополь начинает ходить судно на подводных крыльях «Нибулон Экспресс-4»...
10/08/2022
В гуманитарном центре Киевского района начал работу мобильный медицинский пункт...
10/08/2022
В новом учебном году в учебных заведениях Одессы будет организована работа классов с дистанционной формой обучения. Они будут работать независимо от ситуации при наличии учащихся...
10/08/2022
23 августа истекает срок всеобщей мобилизации. Однако на основании правового режима военного положения сроки мобилизации будут продлены...
10/08/2022
Прогноз погоды в Одессе 12—17 августа
Все новостиАрхив номеров
август 2022:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2022 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. / ams | 0.024