За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Медицина

На базі медичних закладів створено сучасний кол-центр

№47—48 (11391—11392) // 13 июня 2024 г.
На базі медичних закладів створено сучасний кол-центр

Для мешканців Роздільнянської громади Одеської області покращено доступ до медичних послуг — реєстратури старого типу перетворилися на сучасні приймальні та кол-центри. Про це днями повідомила редакції прес-служба НСЗУ.

За фінансової підтримки уряду Німеччини й на базі медичних закладів запрацював кол-центр з навченим персоналом та відділом сервісу й комунікації. Відтепер понад 32 тисячі жителів громади отримали дієвий та зручний алгоритм взаємодії зі своїми медичними установами. Запуск кол-центру на базі лікарень — це новий рівень обслуговування пацієнтів, який значно прискорює доступ до всіх лікарняних послуг, а відтак — й одужання.

Кол-центр працює за принципом «Дзвінок до нас — перший крок до здоров’я пацієнта».

«Медичний кол-центр — це створення сприятливої інфраструктури для лікарів та пацієнтів, ще один крок до наближення і покращення надання медичних послуг населенню, що зробить якісну медицину доступною», — сказав Вадим Гудима, генеральний директор Роздільнянської багатопрофільної лікарні.

Генеральна директорка Роздільнянського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Муравська додала: «Дуже тішить, що в такий важкий для нашої країни час ми маємо змогу розвиватись та втілювати зміни для наближення медичної допомоги тим, хто її потребує. Сподіваємось, що реалізація цього проєкту буде сприяти розвитку довіри між пацієнтом і лікарем».

«Я впевнений, що кол-центр стане незамінним помічником для всіх жителів Роздільнянської громади. Адже медичні послуги стають більш доступними та зручними для всіх громадян. Тому це значна подія для нашої громади. Я радий, що навіть під час війни ми можемо покращувати медичні сервіси», — прокоментував відкриття кол-центру голова Роздільнянської територіальної громади Валерій Шовкалюк.

Окрема увага приділяється навчанню персоналу кол-центру. Серед головних завдань — сприяння підвищенню загальної обізнаності пацієнтів щодо отримання медичних послуг за Програмою медичних гарантій, що регулярно розширюється.

«Це третій кол-центр, який ми спільно з громадами запускаємо для пацієнтів на півдні України. Ще понад 32 тис. пацієнтів отримали стійкий доступ до медичних послуг. Цей проєкт за підтримки уряду Німеччини — крок назустріч пацієнтоорієнтованій моделі надання сервісів. Я радий, що ми маємо можливість, навіть в умовах війни, покращувати сервіси та інституціональну спроможність лікарень», — наголосив Дмитро Шерембей, голова найбільшої пацієнтської організації — БО «100% Життя», партнерів проєкту GIZ «Спеціальна програма підтримки України /EU4ResilientRegions».

Офіційне відкриття кол-центру відбулось у відремонтованому приміщенні поліклінічного відділення у рамках проєкту GIZ Ukraine «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions», який спрямований на відновлення і покращення сервісів та комунікації в медичних закладах. Також коштом Німеччини закуплені генератори, лабораторно-діагностичне обладнання, портативне медичне обладнання, операційний стіл, облаштовано гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу та встановлена сонячна станція, що може покривати велику частину власних потреб лікарні.

«За дорученням уряду Німеччини GIZ комплексно допомагає розвивати медичні послуги в громадах: включно з реновацією медичних закладів, закупівлею медичного й немедичного обладнання, навчанням персоналу. Роздільнянська громада є однією з громад, які потребували підтримки та, зокрема, запровадження сучасних, цифрових рішень з удосконалення сервісу й комунікації», — зазначила Юлія Грубер, директорка проєкту GIZ «Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions».

Звернувшись до кол-центру, можна вирішити такі питання: дізнатися графік роботи всіх лікарів закладу; отримати інформацію про онлайн-запис до вузького спеціаліста; інформацію про те, де й в який час можна здати аналізи та якнайшвидше пройти всі необхідні обстеження; інформацію для пацієнта про підготовку перед проходженням УЗД, фібро- й гастроскопії; інформацію про безплатні послуги та ліки за програмою медичних гарантій; перелік документів для отримання довідок; адреси й номери телефонів поліклініки та відділень; інформацію щодо наявності вакцини; інформацію про взаємозамінних лікарів.

Будь-який дзвінок, навіть «Мені просто запитати», не залишиться поза увагою.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
17/07/2024
В Одеській області посівні площі кавунів збільшилися на 108,7%, а посівні площі динь — на 111,1% порівняно з минулим роком, повідомив департамент аграрної політики та продовольства Одеської ОВА...
17/07/2024
На одному з найзавантаженіших КПП Одеської області «Рені — Джурджулешт» завершено роботи з благоустрою території...
17/07/2024
Департамент екології та розвитку рекреаційних зон міста Одеса оголосив про плани будівництва ще одного бюветного комплексу. Його зведуть у Пересипському районі. Вартість робіт оцінили у понад 14 мільйонів гривень...
17/07/2024
До Києва прибули представники Міжнародного валютного фонду. Обговорюватимуть бюджет та податки...
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.029