За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Медицина

Степан ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «Мешканці Подільського району будуть мати доступ до якісної медицини»

№33—34 (11273—11274) // 27 апреля 2023 г.
Степан ЧЕРНЯВСЬКИЙ

На минулому тижні в місті Подільську відбулася виїзна робоча нарада з керівниками та власниками закладів охорони здоров’я Подільського району за участі народних депутатів України Степана Чернявського, Юлії Діденко, начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка, директора департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації Наталії Одарій-Захар’євої та директора департаменту фінансів Одеської облдержадміністрації Марини Зінченко.

Захід проводився на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2023 року № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я» з метою формування спроможної мережі та проєкту плану розвитку госпітального округу Подільщини.

— Перш за все відзначу, що обговорення питання щодо стратегічного плану розвитку лікарень пройшло дуже продуктивно, — підкреслив народний депутат Степан Чернявський. — Адже керівники закладів охорони здоров’я та представники державної, обласної та місцевої влади, голови територіальних громад зібралися в одному місці, що дало можливість поставити питання одне одному.

Учасники наради підкреслили, що розвиток сфери охорони здоров’я — це найважливіше завдання процесу децентралізації. Громади повинні знати, до якого госпітального кластеру вони належать, де і які послуги мають отримувати мешканці.

— Мною запропонована наступна модель системи медичного обслуговування мешканців Подільского району, — продовжує Степан Чернявський. — Пропозиція така: створюються дві кластерні лікарні в госпітальних округах — у Подільську і Балті. А також підкластерні медичні заклади. Так, для Балтської лікарні підкластерними стануть лікарні у містах Кодима та Саврань. Ананьївська лікарня буде підкластерною для лікарні у Подільську. А в Любашівці залишиться загальна лікарня.

За словами народного депутата С. Чернявського, його пропозиції щодо реформування системи охорони здоров’я у Подільському районі влаштували всіх голів територіальних громад. Підсумком наради стане оформлення відповідного протоколу з подальшою передачею його до департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА.

— Хочу подякувати Подільській районній військовій адміністрації на чолі з Михайлом Лазаренком за організацію змістовної наради, — додав народний депутат України Степан Чернявський.

Олег КСЕНІНКомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
22/05/2024
Вчера в выставочном зале Одесской областной универсальной научной библиотеки имени М. Грушевского открылась юбилейная выставка фотокорреспондента «Вечерней Одессы» Олега Владимирского...
22/05/2024
Днями на маршрути вийшов багатосекційний сучасний вагон довжиною 26 метрів, виготовлений компанією «Татра-Юг» та поставлений в рамках проєкту «Міський громадський транспорт України» за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку...
22/05/2024
Мер Одеси Геннадій Труханов провів нараду з підприємцями стосовно літнього оздоровчого сезону. Він підкреслив, що цього року за відкриття та роботу пляжів відповідає Одеська районна військова адміністрація...
22/05/2024
Глава государства, оценивая пять лет пребывания в должности, заявил, что его срок еще не истек...
Все новостиАрхив номеров
май 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.027