За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Люди дела

Безкоштовна кава для воїнів — це один із проєктів волонтерської команди «Молодь Авангарду»

№32—33 (11169—11170) // 28 апреля 2022 г.
Безкоштовна кава для воїнів

З перших днів війни не залишились осторонь патріотично налаштовані жителі Авангардівської громади, які взялися, хто чим може, наближати нашу перемогу в тилу. Вони об’єдналися у волонтерську команду «Молодь Авангарду».

На базі будинків культури у всіх населених пунктах громади облаштовано волонтерські пункти, де організовано збір речей першої необхідності для наших бійців та для евакуйованих людей з територій, де ведуться активні бойові дії. Дівчата та жінки плетуть маскувальні сітки, що є вкрай важливим для захисників. Швачки з першого дня відшивають одяг для військових.

Окрім цього, з перших днів російського вторгнення небайдужі жителі громади організували справжні «кулінарні батальйони», де вправні господині готують смачні страви для Збройних Сил України та територіальної оборони.

Командою волонтерів також ініційовано благодійну акцію на підтримку наших захисників «Код нації єднає світ для перемоги України».

Кожен, хто за покликом душі власноруч створює чудові вироби (вишиває вишиванки, рушники, плете коралі, намисто, вироби з бісеру, малює картини тощо), може допомогти нашим славним воїнам і наблизити всіх нас до перемоги над російськими окупантами. Жителі надсилають нам виготовлені власноруч вироби, ми їх розміщуємо на інтернет-платформі організовуємо продаж та логістику, а отримані кошти надсилаємо на рахунки для благодійної допомоги Збройним Силам України, окремим військовим частинам, територіальній обороні.

Ініціатором акції «КаВоїн» є також волонтерська команда «Молодь Авангарду». Долучитися до неї може кожен, адже у будь-якому закладі, де ви побачите знак «КаВоїн», можна пригостити наших захисників запашною кавою, придбавши та залишивши її для воїна, тому що бадьорий воїн — пильний воїн! Наші захисники мають відчути турботу та підтримку, просту людську вдячність, де б не були. Сьогодні вже у кількох кав’ярнях та магазинах в Авангарді на наших захисників чекає запашна кава, якою вони можуть почастуватися безкоштовно.

Тож, поки чоловіки на передовій боронять нашу землю від ворога, в тилу не менш сміливі та мужні жінки теж роблять все можливе і неможливе, аби якнайшвидше наблизити Перемогу над ворогом!

Юлія СЛОБОДЯНЮККомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
17/04/2024
Во вторник, 16 апреля, Владимир Зеленский подписал закон №10449 о мобилизации, который парламент принял 11 апреля...
17/04/2024
В Звягеле, что в Житомирской области, состоялся чемпионат Украины по вольной борьбе в возрастной категории U-20...
17/04/2024
В Луцке состоялись Всеукраинские соревнования по стрельбе из лука среди сильнейших юниоров и кадетов...
17/04/2024
Днепр принимал 1-й в истории турнир Украинской СуперСерии по бадминтону...
Все новостиАрхив номеров
апрель 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.030