За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Люди дела

Ступенька вверх

№97—98 (11087—11088) // 02 сентября 2021 г.
Ступенька вверх

Этот вопрос — как дела? — мы время от времени задаем всем лауреатам конкурса «Вечерней Одессы» «Люди дела», и не приличия ради. Просто ни о ком из сотен, получивших статуэтку «Садовник», не забываем. Дружим, сотрудничаем, помогаем друг другу. И радуемся, когда наши лауреаты осваивают новые вершины, берутся за новые дела.

А сегодня дела таковы, что лауреат конкурса «Люди дела», кандидат юридических наук, генерал-майор, начальник Военной академии (г. Одесса) Олег Гуляк получил новое назначение. Отныне его должность — Командующий Сил логистики Вооруженных Сил Украины.

Девять лет боевой генерал возглавлял одесский вуз, и, как оценивают его работу коллеги, Военная академия за эти годы «сделала не шаги в будущее, а прыжок к новым высотам военной науки». Новые кафедры, новые факультеты и научные центры, улучшенная инфраструктура учебного заведения, крепкая материально-техническая база. И коллектив профессионалов и единомышленников, в котором находят новое назначение своего руководителя вполне закономерным еще и по причине того, что именно он был инициатором открытия в Военной академии на факультете подготовки специалистов материально-технического обеспечения специальности «Транспортная логистика».

Олег Гуляк уже попрощался с коллегами и курсантами на плацу академии и личным посланием.

Дорогі мої друзі, колеги, брати й сестри по зброї, науці!

Наказом Міністерства оборони України я призначений на вищу посаду Командувача Сил логістики Збройних Сил України.

За роки, які ми спільно з вами пережили, долаючи труднощі й поділяючи миті радості, ми стали єдиним міцним монолітом, єдиною родиною.

Мені пригадується та мить, коли я зробив перший крок по території Військової академії в місті Одесі. Це був крок у невідоме для мене життя. Життя, сповнене труднощами, самоосвітою, але і відчуттям задоволення від результатів за виконану роботу. Ми разом створювали та вдосконалювали навчальний процес, відкривали нові кафедри, навчальні лабораторії та центри, відбудовували навчальні й житлові корпуси. Ми разом досягли успіху, коли українська громадськість визнала нашу академію одним з найкращих військових вишів України.

Попереду на вас очікують нові звершення. Не зупиняйтесь на досягнутому й продовжуйте славетні традиції нашої з вами альма-матері.

Я пам’ятаю кожного з наших випускників, кожного викладача, командира, працівника, кожного курсанта й пам’ятатиму завжди. Я дякую кожному з вас за те, що увесь той час, коли мені пощастило керувати Військовою академією міста Одеси, ви були зі мною поруч, підтримували, допомагали, надихали на нові звершення.

Разом ми й надалі будемо будувати новітню українську освіту, боронити від російської навали українську землю, захищати надбання, здобуті революцією Гідності, берегти пам’ять героїв Майдану, російсько-української війни.

Завжди разом…

Слава Україні!Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
24/07/2024
На замовлення військових Одеса придбала й передала потужний евакуатор HOWO з колісною формулою 6x4...
24/07/2024
Гаряча фаза війни може закінчитися до кінця року. Таку гучну заяву зробив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для BBC...
24/07/2024
Черговий грант виграла громада Доброслава і стала учасником проєкту «Стійкі та інклюзивні громади в Україні» в рамках програми реінтеграції ветеранів від МОМ...
17/07/2024
В Одеській області посівні площі кавунів збільшилися на 108,7%, а посівні площі динь — на 111,1% порівняно з минулим роком, повідомив департамент аграрної політики та продовольства Одеської ОВА...
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.036