За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Культура

«Казкові мрії» Олександри Лейфер

№93—94 (11333—11334) // 23 ноября 2023 г.
Олександр Дроздов і Олександра Лейфер

В галереї «Золотий Янгол» одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє» відбулося відкриття 4-ї персональної виставки Олександри Лейфер за інформаційної та фінансової підтримки благодійного фонду «Пісочниця Одеси».

Мета виставки, яка фактично є кураторським проєктом її організатора, кандидата технічних наук, доцента Олександра Дроздова, — благодійна підтримка дітей-інвалідів за допомогою образотворчого мистецтва і літературних творів.

Художниця Олександра Лейфер займається живописом в Одеському єврейському громадському центрі «Мігдаль». Вона розробила свій творчий метод «Олей», коли, занурюючись у глибину, розглядаючи кожну завитушку, глядач уявляє щось своє. І в нього виникають свої образи та асоціації. Це роботи на папері гелієвою ручкою: спочатку малюється персонаж, потім його оточення, все, що дозволяє фантазія.

Роботи Олександри Лейфер отримували перші та другі місця у восьми художніх конкурсах, в тому числі міжнародних (Відень, Валенсія, Берлін, Братислава), і на мистецьких фестивалях. Копія її роботи-переможниці конкурсу на кращий твір у галузі декоративно-прикладного мистецтва на виставці «Золотий платан» — композиція «Казка» знаходиться у постійній експозиції Ізмаїльського художнього музею.

На цей раз на виставці «Казкові мрії» представлені чорно-білі графічні роботи, що виконані гелієвою ручкою на папері і відображують дівочі мрії, мрії про казкових принцес. Також багато кольорових робіт: орнаменти, різні тварини у казковому вигляді, музиканти, балерини та багато чого іншого.

— Мій девіз — «Життя прекрасне», малюю всіма доступними засобами, — говорить Олександра Лейфер. — З серпня минулого року займаюся ілюстраціями для книжок дитячих письменників: Інни Іщук, Володимира Рутківського, Олексія Надемлінського.

Крім того, вона сама пише казки для дітей за власними малюнками. Ці казки з ілюстраціями до них також представлені на виставці. А ще Олександра проводить мастер-класи для дітей з малювання, з виготовлення закладок для книжок, а також з розпису пляшок.

Інна ІЩУККомментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
17/07/2024
В Одеській області посівні площі кавунів збільшилися на 108,7%, а посівні площі динь — на 111,1% порівняно з минулим роком, повідомив департамент аграрної політики та продовольства Одеської ОВА...
17/07/2024
На одному з найзавантаженіших КПП Одеської області «Рені — Джурджулешт» завершено роботи з благоустрою території...
17/07/2024
Департамент екології та розвитку рекреаційних зон міста Одеса оголосив про плани будівництва ще одного бюветного комплексу. Його зведуть у Пересипському районі. Вартість робіт оцінили у понад 14 мільйонів гривень...
17/07/2024
До Києва прибули представники Міжнародного валютного фонду. Обговорюватимуть бюджет та податки...
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.045