За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Экономика и финансы

Допомога від ООН малозабезпеченим сім’ям

№1—2 (11241—11242) // 05 января 2023 г.

Представництвом Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП) в Україні розпочато програму грошової допомоги вразливим верствам населення, зокрема одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям, які проживають в Одеській області та м. Одесі. Про подробиці інформує сайт міськради.

Програма орієнтована на людей, які постраждали через нинішню ситуацію, та які покладаються на гуманітарну допомогу, підтримку родичів та громади.

Багатоцільова грошова допомога має на меті доповнити допомогу, яку надає держава, та забезпечити покриття основних витрат впродовж зимового періоду.

Основний реципієнт

Основним реципієнтом може бути глава сім’ї або будь-який інший член сім’ї віком від 18 років, з дійсним доступним документом, що посвідчує особу, який буде необхідний для отримання грошової допомоги у відділеннях Western Union або банках-партнерах Western Union.

Скільки готівки буде отримано

Грошова допомога складатиметься з щомісячної виплати 2220 грн. на особу (до 5 осіб) протягом 3 місяців.

Кількість членів сім’ї

Під час збирання даних для цього списку рекомендовано замість запису даних одного основного одержувача, який представляє тимчасово створену розширену сім’ю, застосувати підхід нуклеарної сім’ї та визначати основного одержувача для кожної нуклеарної сім’ї.

Приклад: літні батьки, їх 2 дорослі дочки та 2 онуки — по одній дитині на кожну доньку. Це той випадок, коли разом живуть 3 нуклеарні сім’ї. Таким чином, кожна нуклеарна сім’я повинна бути подана окремо, і для такої розширеної сім’ї має бути визначено принаймні 3 основних реципієнти.

Самостійна заява на отримання допомоги

Представникам цільових груп населення буде надіслано SMS з посиланням на самостійну реєстрацію для отримання допомоги від ВПП ООН. Посилання містить лише мінімальні обов’язкові поля (ім’я, прізвище, дата народження, ідентифікаційний номер подавача заяви та членів домогосподарства, номер телефону, розмір домогосподарства, поточна адреса). В кінці заяви генерується код подання, а бенефіціару надсилається автоматичне SMS.

У випадку відсутності мобільного телефону

У випадку, якщо у бенефіціарів немає активного та доступного номера телефону, куди буде доставлений код Western Union, вони повинні вказати поточну адресу. У всіх інших випадках бажано, але не обов’язково, мати поточну адресу.

Після самореєстрації

Основний одержувач отримає SMS на телефон, вказаний при самореєстрації. Як варіант, він отримає код WU в конверті, надісланий за вказаною поточною адресою, якщо не має телефону. В повідомленні буде вказано номер переказу, суму переказу, валюту (гривня) та країну, з якої здійснено переказ (Італія).

Код буде дійсний протягом 30 днів. Протягом цього періоду основний одержувач повинен відвідати будь-який із центрів Western Union або відділення банків-партнерів Western Union і показати документ, що посвідчує особу, і отриманий код Western Union. Також є банки-партнери, такі як «ПриватБанк», які мають опцію отримання коштів на рахунок через мобільний додаток.

Основний канал комунікації з бенефіціаром — SMS-повідомлення.

Зверніть увагу, що агенції ООН мають систему перехресної перевірки з іншими організаціями інформації про зарахування громадян до програми багатоцільової грошової допомоги.

* * *

Всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) планує програму грошової допомоги цільовим групам населення у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Чернігівській областях.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
19/06/2024
На 21 июня, согласно распоряжению председателя областного совета, назначена очередная сессия...
19/06/2024
Тривають ремонтні роботи в корпусі, де буде відкрито нове кардіологічне відділення, інформує прес-служба міськради...
19/06/2024
Европейский суд по правам человека 25 июня объявит вердикт Большой палаты суда по делу «Украина против России (по Крыму)»
19/06/2024
Ситуація в енергетиці примушує шукати всілякі шляхи вирішення проблеми постачання світла в домівки мешканців Одеської області. Так, в Ізмаїльскому районі замислилися про будівництво вітрових електростанцій...
Все новостиАрхив номеров
июнь 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.029