За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Экономика и финансы

«Вироблено на Одещині» — це звучить гордо!

№140 (11130) // 14 декабря 2021 г.
«Вироблено на Одещині» — це звучить гордо!

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький вчергове вручив представникам підприємств та організацій, які працюють на території нашої області, Сертифікати на право користування Знаком «Вироблено на Одещині».

Впровадження Знаку є унікальним проєктом з презентації та підтримки бізнесу Одеської області, який розроблений з метою підвищення пізнаванності бренду Одеської області та підприємств Одеського регіону серед споживачів товарів, робіт та послуг шляхом розміщення на товарах і послугах автентичного зображення. Знак запроваджено за ініціативи Об’єднання організацій роботодавців Одеської області та за підтримки Одеської облдержадміністрації.

За словами голови Одеської ОДА, запровадження цього проєкту привнесло певну позитивну конкуренцію в Одеському регіоні серед місцевих товаровиробників та місцевих фірм, організацій і установ.

«Це говорить про патріотизм, це говорить про те, що сильна державна регіональна політика — в дії. Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості регіонального виробництва, на необхідності виробляти регіональний валовий продукт і на роботі підприємств, установ, організацій нашої держави, які створюють додаткову вартість. Це і створення нових заводів, у тому числі і оборонно-промислового комплексу, і питання переробної промисловості, і проблеми, пов’язані з розвитком регіональної економіки. А що стосується Одеського регіону, то тут запроваджено багато пілотних проєктів, починаючи від енергонезалежності, зрошувальних систем, розбудови інфраструктури, доріг, мостів, нових підприємств, каналізаційно-насосних станцій, тобто всього того, що створює нову якість життя. І мені приємно сьогодні вручити разом зі своїми колегами, Федерацією профспілок і Асоціацією роботодавців, сертифікати нашим вітчизняним регіональним виробникам», — сказав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Серед лауреатів — лабораторія «Артмедіуз», яка перша в області розпочала робити ПЛР-тести на виявлення COVID-19 менш ніж за добу (12 годин). «Артмедіуз» надає послуги як комплексно медичним закладам, так й окремим пацієнтам всіх вікових груп від народження. Окрім цього, виконує широкий спектр лабораторних досліджень, використовуючи новітні методики та обладнання світових виробників.

Сертифікат «Вироблено на Одещині» отримало підприємство «Еверласт», яке з 2002 року виробляє в Одесі спеціалізовані автомобільні напівпричепи, причепи, надбудови на шасі автомобілів для транспортування світлих і темних нафтопродуктів, газів, а також харчових та хімічних продуктів. З метою зменшення навантаження на асфальтне покриття доріг компанія «Еверласт» розробила та випустила полегшені моделі напівпричепів-цистерн для транспортування ПММ, LPG, органічних добрив, молока, олії та бітуму.

Бренд «Вироблено на Одещині» присвоєно компанії «Ірігатор Україна», яка працює на ринку зрошення вже понад 15 років. Основний напрямок діяльності — комплексні іригаційні проєкти для сільського господарства. Сьогодні на заводі з виробництва краплинної трубки в Доброславі функціонують 4 виробничі лінії загаль-ною продуктивністю понад 400 000 000 м/рік. Найновіше обладнання та чітко налагоджений технологічний процес дозволяють виробляти продукцію європейської якості, забезпечуючи потреби українського ринку та постачання продукції до країн СНД та Європи. Підприємство залучено до президентської програми щодо відновлення зрошення на півдні України.

ТОВ «Стратег Україна» — український виробник дитячих іграшок. Під торговою маркою «Strateg» виготовляють настільні ігри, розвиваючі та пізнавальні ігри, пазли, набори дитячої творчості, картини по номерам для фарб та камінців. «Стратег Україна» з 2016 року представляє свою марку та свої вироби на міжнародних виставках світу: в Німеччині та Польщі.

«МТБ БАНК» — один із найстаріших банків незалежної України, який відзначив у листопаді своє 28-річчя. Обсяг резервів під активні операції банку перевищив рівень кредитного ризику згідно вимог НБУ на більше, ніж 20 мільйонів.

Журнал «Судноплавство» — українське, періодичне спеціалізоване видання міжнародного рівня, засноване у 1993 році. Висвітлює питання розвитку українського та світового судноплавства, діяльності транспортних та морських підприємств різних форм власності, судноремонту, логістики, роботи морських та річкових портів та терміналів, законодавчі процеси та проблеми.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
17/07/2024
В Одеській області посівні площі кавунів збільшилися на 108,7%, а посівні площі динь — на 111,1% порівняно з минулим роком, повідомив департамент аграрної політики та продовольства Одеської ОВА...
17/07/2024
На одному з найзавантаженіших КПП Одеської області «Рені — Джурджулешт» завершено роботи з благоустрою території...
17/07/2024
Департамент екології та розвитку рекреаційних зон міста Одеса оголосив про плани будівництва ще одного бюветного комплексу. Його зведуть у Пересипському районі. Вартість робіт оцінили у понад 14 мільйонів гривень...
17/07/2024
До Києва прибули представники Міжнародного валютного фонду. Обговорюватимуть бюджет та податки...
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.028