За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Экономика и финансы

В рамках програми Президента України «Велике будівництво»

№137 (11127) // 07 декабря 2021 г.
В Білгороді-Дністровському реконструйовано стадіон

В Білгороді-Дністровському реконструйовано стадіон

В рамках програми «Велике будівництво» проведено капітальний ремонт оглядових трибун та підтрибунних приміщень стадіону ДЮСШ в місті Білгород-Дністровський Одеської області.

Школа в Авангарді

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні. В пріоритеті «Великого будівництва», звичайно, сфера освіти. Приклад тому — будівництво сучасних освітніх закладів в районах Одеської області. Адже комфортні та доступні умови для шкільного навчання та виховання найменших мешканців громад — в пріоритеті керівництва області.

Будівництво загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Авангардівського НВК «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» відбувається в рамках програми Президента «Велике будівництво» і реалізує державну політику у сфері освіти для задоволення потреб Авангардівської громади.

Школа в Авангарді
Школа в Авангарді

«Проблема охоплення дітей селища загальною середньою освітою є досить актуальною, тому що кожного року збільшується кількість населення за рахунок будівництва житлового масиву «Сьоме небо» в селищі Авангард. Крім того, за рахунок добровільного об’єднання громад населення Авангардівської територіальної громади збільшилося у двічі», — говорить голова Авангардівської громади Сергій Хрустовський.

Введення в дію закладу загальної середньої освіти подолає чисельні проблеми, які накопичувалися роками у секторі освіти, а саме надасть право і можливість на формування ефективної системи забезпечення освітніми послугами мешканців громади. Тому для Авангардівської територіальної громади реалізація даного проєкту в рамках «Великого будівництва» є вкрай важливою і актуальною.

Будують комфортний, дитячий садок в селищі Таїрове

В селищі Таїрове Одеської області в рамках Програми Президента «Велике будівництво» тривають роботи з будівництва дитячого садка, який розрахований на 90 місць. В закладі планується створити ясельну групу на 15 дітей, інклюзивну на 15 дітей і три групи по 20 дітей. У садочку буде розміщено басейн, медичний кабінет, музична та фізкультурна зали, а також ігротека. Кошторисна вартість — 38,1 млн. гривень.

Будують комфортний, дитячий садок в селищі Таїрове
Будують комфортний, дитячий садок в селищі Таїрове

«Приємно спостерігати за змінами в Таїровській громаді. Особливо, коли це стосується будівництва нових соціально важливих об’єктів. Програма Президента «Велике будівництво» в Одеській області охоплює все нові і нові сфери. В пріоритеті, звичайно — освіта. Завдяки саме цій програмі в даній громаді і з’явиться новий дитячий садочок. Довелося пройти довгий шлях, аби розпочати його будівництво. І я сподіваюся, що його вдасться завершити. Взагалі хочу сказати, що програма Президента «Велике будівництво» змінює підходи. Адже її основне завдання — завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію, а не залишати після себе довгобуди. Приклад тому будівництво сучасних модернізованих дитячих садочків в районах області. Новий садочок в селищі Таїрове матиме яскраві та повністю інклюзивні інтер’єри, підвищену енергоефективність», — говорить голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

За словами голови Одеської облдержадміністрації, після реалізації програми Президента «Велике будівництво» громада отримає високотехнологічну будівлю, що ідеально відповідатиме всім потребам дитинства з високим рівнем енергоефективності. Окрім цього, орієнтація проєкту будівництва на доступність дошкільного закладу для маломобільних груп населення дасть змогу безперешкодно та зручно пересуватися територією та приміщеннями, використовувати обладнання, отримувати освітні послуги, брати повноцінну участь у навчальному та трудовому процесах.

«Через відсутність ДНЗ, близько 90% дітей всієї Таїровської громади, у віці від 2 до 6 років, не мають доступу до гарантованої освітньої послуги, не можуть реалізувати своє обов’язкове право на відвідування дитячого садочка відповідно до стандарту дошкільної освіти. Будівництво дитсадку в селищі Таїрове, в рамках програми Президента «Велике будівництво», дасть можливість доступу 90 дітям дошкільного віку до гарантованої освітньої послуги. Рівень охоплення дітей дошкільною освітою в Одеській області зросте», — зазначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

З турботою про найменших мешканців громади

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати ін- фраструктуру в Україні, а також з її допомогою вже створено додатково близько 200 тисяч робочих місць.

Це вкрай важливо для держави, а особливо в період пандемії коронавірусу, переконаний Президент України Володимир Зеленський.

«Я повністю підтримує Президента в цьому напрямку, адже «Велике будівництво» в Одеській області охоплює все нові і нові сфери. Комфортні та доступні умови для дошкільного навчання та виховання найменших мешканців громади — в пріоритеті керівництва області», — говорить голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

В рамках «Великого будівництва» триває реконструкція дитячого садка «Сонечко» в селі Іллінка, Одеського району.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
20/09/2023
Начиная с воскресенья, КП «Одесгорэлектротранс» обеспечивает работу в ночную пору трех маршрутов...
20/09/2023
19 сентября общий объем природного газа в подземных хранилищах достиг 14,7 млрд. кубометров. Об этом сообщила пресс-служба Минэнерго...
20/09/2023
Прогноз погоды в Одессе 22—27 сентября
20/09/2023
В Киеве провели чемпионат Украины по дзюдо среди спортсменов, чей возраст не превышает 23 лет. Он был отборочным на чемпионат Европы и собрал более 250 участников...
20/09/2023
Черкассы принимали юниорский чемпионат страны по парусному спорту в неолимпийских классах яхт. В классе «Финн» 3-е место занял Владимир Стасюк...
Все новостиАрхив номеров
сентябрь 2023:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30


© 2004—2023 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.033