За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Право и налоги

Знайомтесь: Одеський державний університет внутрішніх справ

№13—14 (11003—11004) // 04 февраля 2021 г.
Знайомтесь: Одеський державний університет внутрішніх справ

ОДУВС є провідним закладом вищої освіти МВС України із специфічними умовами навчання.

За час свого існування заклад освіти пройшов славетний шлях від Одеської губернської школи підготовки молодших та старших міліціонерів, заснованої 27 лютого 1922 року, до Одеського державного університету внутрішніх справ.

На даний момент університет забезпечує повний цикл підготовки юристів: від бакалавра до доктора наук.

Гарантією якісної підготовки фахівців є професійний рівень науково-педагогічних кадрів. Сьогодні в університеті створено потужний педагогічний потенціал вчених: 24 доктора наук і професора та 150 кандидатів наук, доцентів і старших наукових співробітників. Крім наукових досягнень, більшість працівників мають значний досвід роботи в практичних підрозділах — судових та правоохоронних органах, що вкрай важливо для підготовки майбутніх юристів.

Протягом всього існування університету успішно випущено більш ніж 30 тисяч правоохоронців, юристів.

До складу університету входять 3 факультети, які здійснюють підготовку кадрів для Національної поліції України:

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ КРИМІНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ, до складу якого входять кафедри: кібербезпеки та інформаційного забезпечення; оперативно-розшукової діяльності; тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки; соціально-економічних дисциплін.

Науково-педагогічний склад факультету має значний досвід у практичній діяльності, адже неодноразово брав участь у розкритті злочинів, перебуваючи на різних посадах в практичних підрозділах.

Працівники кафедри оперативно-розшукової діяльності протягом усього терміну навчання формують у курсантів навички оперативної роботи в практичних підрозділах та специфіку розкриття кримінальних правопорушень різних видів та напрямків.

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ПІДРОЗДІЛІВ ПРЕВЕНТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, до складу якого входять кафедри: адміністративного права та адміністративного процесу; адміністративної діяльності поліції; мовної підготовки; цивільно-правових дисциплін.

Факультет забезпечує ефективну підготовку висококваліфікованих спеціалістів — правоохоронців, які так потрібні правоохоронній системі держави. Підготовка фахівців проводиться виключно за державним замовленням, завдяки чому після завершення навчання молоді юристи-правоохоронці не стикаються із проблемою пошуку робочого місця, а продовжують проходження служби за місцем направлення.

Курсанти факультету наполегливо опановують найсучасніші досягнення юридичної науки та спеціальні дисципліни, отримують навички роботи із засобами спеціальної техніки та зброєю, а також активно займаються спеціальною фізичною підготовкою.

Висококваліфікований науково-педагогічний склад факультету постійно удосконалює методику викладання загальних та спеціальних навчальних дисциплін, використовуючи сучасні інноваційні технології та впроваджуючи передові напрацювання закордонних поліцейських навчальних закладів.

Випускники факультету — це ерудовані юристи-правоохоронці, з міцною базою знань та чудовою фізичною формою, які творчо підходять до завдань забезпечення громадського порядку та протидії злочинності.

ФАКУЛЬТЕТ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ ОРГАНІВ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, до складу якого входять кафедри: кримінального процесу; криміналістики та психології; кримінального права та кримінології; теорії та філософії права.

Організація навчального процесу на факультеті спрямована не тільки на отримання курсантами теоретичних знань, але й на набуття навичок і вмінь практичної роботи, перш за все в ході проведення навчальних практик та стажування в підрозділах слідства МВС України.

Випускники факультету одержують глибокі спеціальні знання, які з успіхом застосовують у практичній діяльності підрозділів правоохоронних органів, органів безпеки, органів, що здійснюють контроль за додержанням податкового законодавства, органів державного бюро розслідувань, і уповноважені в межах компетенції, передбаченої Кримінальним процесуальним кодексом України, здійснювати досудове розслідування кримінальних правопорушень.

У 2014 році у складі університету створено ХЕРСОНСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ, у 2017 році — ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ «АКАДЕМІЯ ПОЛІЦІЇ» (м. Одеса).

Одеський державний університет внутрішніх справ — це високопрофесійний викладацький склад; широкі можливості для всебічного розвитку: наукова діяльність, творчість, спорт; дбайливо створені умови для навчання та проживання; стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчання.

Випускники університету — це кваліфіковані правоохоронці, що забезпечують стабільність і порядок в державі.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
03/03/2021
Одесские полицейские получили международную техническую помощь от Консультативной миссии Европейского союза в Украине...
03/03/2021
Одним из важных проектов на ближайшие годы является строительство международной автомагистрали М-15 Одесса — Рени (на г.Бухарест) в обход территории Молдовы. Об этом сообщают в региональной Службе автодорог...
03/03/2021
Морской паром «Академик Зарифа Алиева» типа Ro-Pax спроектировала одесская компания «Морское инженерное бюро» совместно с азербайджанскими специалистами...
03/03/2021
После того как Президент Владимир Зеленский вакцинировался от коронавируса, он призвал украинцев тоже «делать прививки, чтобы потом не «делать себе нервы»...
03/03/2021
Прогноз погоды в Одессе 5—11 марта
Все новостиАрхив номеров
март 2021:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2021 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.012