За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Политика

Звернення до учасників Саміту НАТО, винагорода військовим та Угоди з ЄС

№53—54 (11293—11294) // 06 июля 2023 г.
Інформує народний депутат Степан Чернявський

У Верховній Раді України

У період з 28-го по 30 червня 2023 року парламент прийняв ряд важливих рішень, інформує народний депутат Степан Чернявський. А саме:

9342 — передбачили щомісячну додаткову винагороду військовослужбовцям від 30 до 100 тисяч гривень пропорційно часу виконання бойових (спеціальних) завдань. Аналогічні виплати передбачені для військовослужбовців, які отримали травму (поранення, контузію, каліцтво) під час ведення бойових дій та які зараховані у розпорядження відповідного командира під час тимчасової непридатності до військової служби.

9430 — звернулися до учасників Саміту НАТО у Вільнюсі. У Постанові підтвердили євроатлантичні прагнення України та закликали учасників Саміту НАТО взяти на себе зобов’язання щодо надання Україні повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору та передбачити механізм запрошення України до НАТО.

9429 — звернулися до міжнародних організацій та парламентів іноземних країн із закликом вжити невідкладних заходів для недопущення ядерної катастрофи на ЗАЕС, застосувати жорсткіші посилені санкції до російської атомної галузі та її військово-промислового комплексу, визнати рф державою — спонсором тероризму, розширити військову, фінансову та гуманітарну допомогу Україні й долучитися до ефективної розбудови механізмів гарантій миру та безпеки в Європі.

9238 — надали дозвіл військовослужбовцям у період дії воєнного стану використовувати у дорожньому русі авто з правим розташуванням керма. Такі зміни підвищать спроможність Сил оборони України належно й ефективно виконувати покладені на них задачі із захисту країни.

9165 — внесли зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік». Закон стосується регіональних інвестиційних програм. Після набуття законом чинності, кожен громадянин через застосунок Дія зможе проголосувати за одну інвестиційну програму регіону за місцем проживання. Крім того, громадяни зможуть подавати свої програми регіонального розвитку на відкрите голосування.

0205 — вийшли з Угоди про формування Єдиного економічного простору з рф, республікою білорусь і Республікою Казахстан. Вихід обумовлений повномасштабним вторгненням рф на територію України й підтримкою білоруссю збройної агресії та, відповідно, порушенням цієї угоди.

8287 — запровадили е-марку для алкогольних та тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

Е-марка надасть можливість відстежувати рух алкоголю, сигарет від імпортера до кінцевого споживача, контролювати повноту й своєчасність сплати сум акцизного податку за такі товари.

0207 — ратифікували Угоду між Україною та ЄС щодо участі в програмі ЄС «Єдиний ринок».

0198 — ратифікували Угоду між Україною та ЄС про участь України в «Митниці» — програмі ЄС для співробітництва у митній сфері.

0203 — ратифікували Угоду між Україною та ЄС про участь України в програмі ЄС для співробітництва у галузі Fiscalis.

9199 — внесли зміни до Закону України «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей» щодо розширення переліку підстав для встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України та приведення окремих його положень у відповідність до чинного законодавства.

0184 — прийняли рішення про зупинення у відносинах України з російською федерацією та республікою білорусь дії Угоди про співробітництво в галузі трудової міграції та соціального захисту трудящих-мігрантів від 15 квітня 1994 року.

8187 — внесли зміни до Закону України «Про оборону України» щодо удосконалення процедур управління оборонними ресурсами.

9078 — внесли зміни до розділу ХV Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо джерел оплати послуг з доставки пенсій та виплати допомоги на поховання.

8290 — внесли зміни до деяких законів України щодо вдосконалення державного регулювання продовольчої безпеки та розвитку тваринництва.

9011-д — внесли зміни до деяких законів України щодо відновлення та зеленої трансформації енергетичної системи України. Документ сприятиме розвитку відновлюваної електроенергетики на конкурентних засадах та створить передумови для більш глибокої інтеграції «зеленої» генерації в енергосистему та ринок електроенергії.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
17/07/2024
В Одеській області посівні площі кавунів збільшилися на 108,7%, а посівні площі динь — на 111,1% порівняно з минулим роком, повідомив департамент аграрної політики та продовольства Одеської ОВА...
17/07/2024
На одному з найзавантаженіших КПП Одеської області «Рені — Джурджулешт» завершено роботи з благоустрою території...
17/07/2024
Департамент екології та розвитку рекреаційних зон міста Одеса оголосив про плани будівництва ще одного бюветного комплексу. Його зведуть у Пересипському районі. Вартість робіт оцінили у понад 14 мільйонів гривень...
17/07/2024
До Києва прибули представники Міжнародного валютного фонду. Обговорюватимуть бюджет та податки...
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.031