За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Политика

Будиночки для переселенців і нова школа

№31—32 (11271—11272) // 20 апреля 2023 г.
Будиночки для переселенців і нова школа

В громадах області

Днями в.о.голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков і начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук відвідали з робочим візитом Авангардівську селищну громаду. Про це повідомляє прес-служба ОВА.

Першочергово Борис Волошенков побував в модульному містечку для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський розповів, що нещодавно громада отримала 5 будиночків за підтримки Всеукраїнської асоціації громад від Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради. І для їх якісного та безпечного встановлення двоє фахівців від Авангардівської громади пройшли навчання зі встановлення модульних будинків та отримали відповідні сертифікати.

«Кожен такий будинок розрахований на 5 осіб. Загалом там зможуть тимчасово перебувати 25 людей. Будиночки передбачені для короткострокового розміщення ВПО, на маршруті переміщення, тривалістю до трьох діб.

Є освітлення і опалення. За рахунок гуманітарної допомоги від Товариства Червоного Хреста України будиночки облаштовані ліжками, столами, стільцями, тумбами, постільною білизною, подушками та пледами. Перевезли з Рівного до Авангарду ці будиночки в рамках проєкту «Згуртовані громади» за підтримки Всеукраїнської асоціації громад та Програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО. Зазначу, що це тимчасове житло. І на сьогодні в Авангардівській громаді мешкає 4135 ВПО з різних куточків країни, і наша селищна рада продовжує працювати над облаштуванням зручних місць для їх компактного проживання»,— повідомив Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський.

В ЦНАПі, що на сьогодні є основним місцем реєстрації ВПО та ключовим пунктом видачі гуманітарної допомоги, Борис Волошенков і начальник Одеської РВА Юрій Крук, поспілкувались з внутрішньо переміщеними особами з Херсонської області, проінспектували в Авангарді стан завершення будівельних робіт в школі, яку звели у рамках програми президента «Велике будівництво».

«Проблема охоплення дітей селища загальною середньою освітою є досить актуальною, так як кожного року збільшується кількість населення за рахунок будівництва житлового масиву «Сьоме небо» в селищі Авангард. Крім того, за рахунок добровільного об’єднання громад населення Авангардівської територіальної громади збільшилося удвічі», — розповів голова Авангардівської громади Сергій Хрустовський.

«Велике будівництво» допомогло модернізувати інфраструктуру в Одеській області — і дорожню, і у сфері медицини. В пріоритеті звичайно ж і сфера освіти. В цілому я переконався, що Авангардівська громада — це один з прикладів успіху децентралізації та важливості її розвитку в нашій країні», — сказав Борис Волошенков.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Робот пылесос
Поиск:
Новости
27/09/2023
Бывшего президента США признали виновным по делу о махинациях с банковскими отчетами...
27/09/2023
Всеукраинские соревнования под таким названием провели в Ужгороде...
20/09/2023
Начиная с воскресенья, КП «Одесгорэлектротранс» обеспечивает работу в ночную пору трех маршрутов...
20/09/2023
19 сентября общий объем природного газа в подземных хранилищах достиг 14,7 млрд. кубометров. Об этом сообщила пресс-служба Минэнерго...
20/09/2023
Прогноз погоды в Одессе 22—27 сентября
Все новостиАрхив номеров
сентябрь 2023:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30


© 2004—2023 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.047