За гуманизм, за демократию, за гражданское и национальное согласие!
Общественно-политическая газета
Газета «Вечерняя Одесса»
RSS

Политика

Будиночки для переселенців і нова школа

№31—32 (11271—11272) // 20 апреля 2023 г.
Будиночки для переселенців і нова школа

В громадах області

Днями в.о.голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков і начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук відвідали з робочим візитом Авангардівську селищну громаду. Про це повідомляє прес-служба ОВА.

Першочергово Борис Волошенков побував в модульному містечку для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський розповів, що нещодавно громада отримала 5 будиночків за підтримки Всеукраїнської асоціації громад від Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради. І для їх якісного та безпечного встановлення двоє фахівців від Авангардівської громади пройшли навчання зі встановлення модульних будинків та отримали відповідні сертифікати.

«Кожен такий будинок розрахований на 5 осіб. Загалом там зможуть тимчасово перебувати 25 людей. Будиночки передбачені для короткострокового розміщення ВПО, на маршруті переміщення, тривалістю до трьох діб.

Є освітлення і опалення. За рахунок гуманітарної допомоги від Товариства Червоного Хреста України будиночки облаштовані ліжками, столами, стільцями, тумбами, постільною білизною, подушками та пледами. Перевезли з Рівного до Авангарду ці будиночки в рамках проєкту «Згуртовані громади» за підтримки Всеукраїнської асоціації громад та Програми USAID з аграрного та сільського розвитку АГРО. Зазначу, що це тимчасове житло. І на сьогодні в Авангардівській громаді мешкає 4135 ВПО з різних куточків країни, і наша селищна рада продовжує працювати над облаштуванням зручних місць для їх компактного проживання»,— повідомив Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський.

В ЦНАПі, що на сьогодні є основним місцем реєстрації ВПО та ключовим пунктом видачі гуманітарної допомоги, Борис Волошенков і начальник Одеської РВА Юрій Крук, поспілкувались з внутрішньо переміщеними особами з Херсонської області, проінспектували в Авангарді стан завершення будівельних робіт в школі, яку звели у рамках програми президента «Велике будівництво».

«Проблема охоплення дітей селища загальною середньою освітою є досить актуальною, так як кожного року збільшується кількість населення за рахунок будівництва житлового масиву «Сьоме небо» в селищі Авангард. Крім того, за рахунок добровільного об’єднання громад населення Авангардівської територіальної громади збільшилося удвічі», — розповів голова Авангардівської громади Сергій Хрустовський.

«Велике будівництво» допомогло модернізувати інфраструктуру в Одеській області — і дорожню, і у сфері медицини. В пріоритеті звичайно ж і сфера освіти. В цілому я переконався, що Авангардівська громада — це один з прикладів успіху децентралізації та важливості її розвитку в нашій країні», — сказав Борис Волошенков.Комментарии
Добавить

Добавить комментарий к статье

Ваше имя: * Электронный адрес: *
Сообщение: *

Нет комментариев
Робот пылесос
Поиск:
Новости
08/11/2023
Запрошуємо всіх передплатити наші видання на наступний рік, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію...
10/07/2024
Проведено випробування багатосекційного вагона «Татра» на маршруті №1к — від вулиці Паустовського до Пересипського моста. Як зазначив одеський міський голова Геннадій Труханов, наразі місто має два вагони «Татра», які придбані за кредитною програмою з Європейським інвестбанком. До кінця липня планується отримання ще 6 таких трамваїв...
10/07/2024
Во вторник в Вашингтоне стартовал юбилейный саммит НАТО, который завершится сегодня, 11 июля. Повестка дня включает много вопросов, которые касаются Украины...
10/07/2024
Одеський археологічний музей відкрив двері вперше з початку повномасштабного вторгнення...
10/07/2024
Прогноз погоды в Одессе 12—17 июля
Все новостиАрхив номеров
июль 2024:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


© 2004—2024 «Вечерняя Одесса»   |   Письмо в редакцию
Общественно-политическая региональная газета
Создана Борисом Федоровичем Деревянко 1 июля 1973 года
Использование материалов «Вечерней Одессы» разрешается при условии ссылки на «Вечернюю Одессу». Для Интернет-изданий обязательной является прямая, открытая для поисковых систем, гиперссылка на цитируемую статью. | 0.056